Nikki Sixx i Tommy Lee razem w studiu. Czy jednak powstanie nowy materiał Motley Crue?

Aleksandra Degórska
29.08.2018 17:34
Muzycy Motley Crue razem w studiu|undefined Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Muzycy Motley Crue coś kombinują w studio. Fani mają już swoje teorie na ten temat.

Wielbiciele Motley Crue zapewne już zacierają ręce, bo Nikki Sixx i Tommy Lee pojawili się pierwszy raz wspólnie po zakończeniu działalności przez zespół w 2015 roku. Pożegnalna trasa Motley Crue rozpoczęła się w lipcu 2014 roku i kapela zagrała ponad 164 koncertów na 5 kontynentach. Łatwo jednak się domyślić, że dla wielbicieli kapeli to jednak za mało.

Czy jednak Motley Crue wyda nowy materiał? A może Nikki Sixx i Tommy Lee planują jakiś nowy projekt? Wspólne foto muzyków pojawiło się na oficjalnym profilu zespołu na Facebooku z opisem. Coś zatem się dzieje, chociaż jak na razie plany artystów są dla fanów zagadką.

Co więcej Tommy Lee również opublikował nagranie na swoim Instagramie z sali prób zapowiadając, że ma coś nowego dla swoich fanów.

W studiu pojawił się również producent Bob Rock, który odpowiedzialny jest za słynny album Motley Crue z 1989 roku pod tytułem „Dr Feelgood”.

Film biograficzny o Motley Crue

Co też szykują muzycy? Niektórzy fani spekulują, że artyści pracują nad muzyką do filmu biograficznego o MotleyCrüe, zatytułowanym „The Dirt”. W produkcji w rolę Tymmy'ego Lee wcieli się raper Machine Guna Kelly'ego. Douglas Booth wystąpi jako basista Nikki Sixx, zaś we frontmana Vince'a Neil'a wcieli się znany z serialu „The Punisher” Daniel Webber.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.