Motley Crue wydaje "The Dirt" w formie audiobooka

19.06.2019 14:02
The Dirt audiobook|undefined Fot. . kadr z wideo

Książka Motley Crue "The Dirt" zyskała sporą popularność, a na jej podstawie powstał film pod tym samym tytułem. Teraz przyszedł czas na audiobooka.

Motley Crue jest uważany za jeden z najpopularniejszych zespołów glam metalowych. Słuchacze kojarzą grupę nie tylko z chwytliwych utworów, ale także z ich ekscesów. Wszystkie szalone, a czasem nawet niebezpieczne historie, muzycy opisali w książce "The Dirt". Publikacja okazała się strzałem w dziesiątkę, a Netflix postanowił stworzyć film, który został oparty na podstawie tej ciekawej lektury.

"The Dirt" w formie audiobooka

Książka zostanie wydana w formie audiobooka przez Harper Audio i Dey Street Books. Za narrację odpowiedzialni będą Sebastian York, Roger Wayne, Fred Berman, MacLeod Andrews i Hillary Huber. O takiej formie publikacji wypowiedział się Nikki Sixx, basista Motley Crue. Stwierdził, że na początku padł pomysł, żeby to właśnie członkowie zespołu odczytywali swoje fragmenty. Myślano również nad tym, czy aktorzy, którzy grają w filmie Netfliksa, mogliby stworzyć narrację. To jednak uznano to za zbyt trudne do zrealizowania.

Przeczytaj także

Audiobook trwa 14 godzin i 44 minuty, a cena, którą trzeba za niego zapłacić to 29 dolarów. Harper Audio tłumaczy taką cenę prawie 15 godzinnym nagraniem. Co ciekawe, zespół zdobył niespodziewany rozgłos przez tweeta zamieszczonego przez Donalda Trumpa.

Nikki Sixx nie do końca jednak zrozumiał, o co chodzi prezydentowi:

Mogę jedynie powiedzieć, że źle zapisał naszą nazwę...

Audiobook będzie dostępny już od 25 czerwca 2019 roku, ale nie wiadomo jeszcze, kiedy wejdzie na polski rynek. Na stronie Harper Audio można nabyć publikację już teraz w przedsprzedaży.

Zobacz także: Członek ekipy filmowej "The Dirt" podał do sądu Motley Crue i Netfliksa

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.