Członek ekipy filmowej "The Dirt" podał do sądu Motley Crue i Netfliksa

Aleksandra Degórska
26.03.2019 10:28
Motley Crue The Dirt Netflix|undefined Fot. kadr z filmu "The Dirt"

Tuż po premierze "The Dirt", Netlix oraz Motley Crue zostali podani do sądu w związku z wypadkiem, do którego doszło na planie filmowym.

22 marca 2019 roku na Netfliksie pojawił się film biograficzny "The Dirt" o karierze Motley Crue. Muzycy jednak nie mogą w pełni cieszyć się ukazaniem tego obrazu, bo członek ekipy filmowej postanowił podać do sądu zespół oraz Netfliksa z powodu wypadku, do którego doszło w 2018 roku.

Członek ekipy filmowej "The Dirt" podał do sądu Mothey Crue i Netfliksa

Louis DiVincenti został porażony prądem na planie filmowym. Twierdzi on, że producenci oraz członkowie kapeli są odpowiedzialni za wypadek, do którego doszło niedaleko restauracji w Lower Garden District w Nowym Orleanie. Mężczyzna ucierpiał z powodu awarii linii energetycznej i miał poparzenie drugiego oraz trzeciego stopnia na ponad połowie powierzchni ciała.

Przeczytaj także

DiVincenti spędził w sumie 7 tygodni w szpitalu. Teraz domaga się odszkodowania w wysokości 1,8 milionów dolarów. Czas pokaże, jaką decyzję w tej sprawie podejmie sąd.

"The Dirt" - film biograficzny o Motley Crue

Produkcja Netlfiksa zbiera bardzo różne opinie - fani są zachwyceni, natomiast krytycy filmowi kręcą nosem. Film jest adaptacją książki o tym samym tytule, w której opisano działalność kapeli w latach 80. Siłą rzeczy w filmie pojawiły się największe hity Motley Crue, ale kapela postanowiła nagrać również kilka nowych piosenek na potrzeby biografii, m.in. cover Madonny czy "The Dirt (Est.1981)" razem z Machine Gun Kelly, który w obrazie wcielił się w perkusistę Motley Crue.

W głównych rolach zobaczyliśmy Iwana Rheona (Mick Mars), Machine Guna Kelly'ego (Tommy Lee), Daniela Webbera (Vince Neil) oraz Douglasa Bootha (Nikki Six). W filmie pojawił się również Tony Cavalero, który zagrał Ozzy'ego Osbourne'a. Za reżyserię odpowiada Jeff Tremaine.  

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.