Muniek Staszczyk zapowiedział nową płytę i biografię

16.09.2019 15:53
Muniek Staszczyk|undefined Fot. Adam Burakowski/REPORTER/East News

Artysta potwierdził, że solowy album pojawi się planowo w październiku 2019. Co więcej okazało się, że niedługo będziemy mogli przeczytać biografię Muńka.

Muniek Staszczyk, mimo problemów zdrowotnych, nie zamiesza zwalniać tempa i potwierdził, że już niebawem pojawi się nowy krążek. W lipcu 2019 muzyk wybrał się na krótki wyjazd do Londynu, gdzie źle się poczuł i trafił do szpitala. Muniek Staszczyk miał wylew i musiał odwołać najbliższe koncerty. We wrześniu 2019 muzyk poinformował fanów, że odwołuje warszawski koncert, na którym miał zaprezentować nowy materiał. Jednocześnie zapewnił, że nowy, solowy album pojawi się zgodnie z wcześniejszymi planami.

Muniek Staszczyk zapowiedział nową płytę i biografię

Artysta podzielił się okładką nowej płyty zatytułowanej "Syn miasta", na której pojawiło się zdjęcie jego mopsa wykonane przez Jacka Porembę. Nie są to jedyne nowości od Muńka. Muzyk ogłosił również, że również w październiku 2019 ukaże się jego biografia zatytułowana "King". Autorem książki jest Rafał Księżyk. Przeczytajcie cały wpis Muńka:

Przeczytaj także

Na nowym albumie Muńka Staszczyka pojawi się nowy zespół. Na gitarze zagrał Jurek Zagórski, na klawiszach Kasia Piszek, na płycie usłyszymy również Pata Stawińskiego, Kubę Staruszkiewicza. Producentem muzycznym płyty jest Jurek Zagórski. Na płycie pojawi się 10 utworów skomponowanych przez m.in. Wojciecha Waglewskiego, Błażeja Króla, Jurka Zagórskiego, Kasię Piszek, Olka Świerkota, Janka Pęczaka. 

Zobacz także: T.Cover: Xxanaxx nagrał swoją wersję „Nie, nie, nie” T.Love

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.