T.Cover: Xxanaxx nagrał swoją wersję „Nie, nie, nie” T.Love

Maciej Koprowicz
12.03.2018 10:20
T.Cover: Xxanaxx nagrał swoją wersję „Nie, nie, nie” T.Love Fot. kadr z wideo

Rok jubileuszowy T.Love już się skończył, ale zespół wciąż dostaje od zaprzyjaźnionych artystów muzyczne prezenty w postaci coverów.

T.Cover to akcja zainicjowana z okazji 35. rocznicy debiutu T.Love. Zarówno wielkie gwiazdy polskiej sceny, jak i zdolni młodzi muzycy nagrywają własne wersje utworów zespołu Muńka Staszczyka. Doskonale znane przeboje nabierają cech stylu tych wykonawców, dzięki czemu brzmią jak zupełnie nowe utwory.

Choć jubileuszowy dla T.Love 2017 roku już za nami, to projekt trwa nadal. Niedawno swoją wersję „Jest super” przedstawił zespół Snowman, a teraz włączył się do niej duet Xxanaxx. Klaudia Szafrańska i Michał Wasilewski zaproponowali cover „Nie, nie, nie”, przeboju z albumu „Model 01” z 2001 roku,w elektronicznej aranżacji. Do utworu powstał też teledysk. Posłuchajcie i zobaczcie sami:

W projekcie T.Cover do tej pory wzięli udział między innymi Kasia Nosowska („King”), Dawid Podsiadło („Bóg”), Kamil Bednarek („Stokrotka”) i Łąki Łan (dwie wersje „I Love You”) i Acid Drinkers („Nie, nie, nie”), Sokół („Warszawa”), Kult („Mecz”) i Mietall Waluś („Gnijący świat”). T.Love na swoim facebookowym profilu zapowiedział, że T.Cover Xxanaxx będzie przedostatnim w ramach akcji.

Wraz z końcem 2017 T.Love zawiesił działalność na czas nieokreślony. Muniek Staszczyk planuje nagrać w najbliższym czasie solowy album.

 

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.