Myles Kennedy: Nowy album Slasha jest już gotowy

Aleksandra Degórska
04.05.2018 17:54
Slash i Myles Kennedy|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wokalista zdradził, że solowa płyta gitarzysty Guns N' Roses pojawi się jeszcze w 2018 roku. 

Dyskografię Slasha i Mylesa Kennedy'ego & The Conspirators zamyka wydany w 2014 roku album „World's On Fire”. Wejście do studia opóźniała trasa koncertowa Guns N' Roses, jednak w marcu 2018 roku Slash wyznał, że rozpoczął prace nad kolejnym swoim krążkiem.

Gitarzysta zdradził również, że jest mocno podekscytowany wchodząc do studia razem z Mylesem, Brentem i Toddem, z którymi współpracuje już od ośmiu lat. Producentem nadchodzącego albumu Slasha został Michael „Elvis” Baskette, który współpracował już między innymi z Alter Bridge i Incubus. 

Nowy album Slasha gotowy

Myles Kennedy, zapytany o postępy w pracy, udzielił odpowiedzi, która zadowoli wszystkich fanów Slasha:

Zakończyliśmy nagrywanie płyty. W ubiegłym tygodniu nagrałem wokal, więc album jest gotowy. Prawdopodobnie pojawi się jeszcze w 2018 roku. 

Guns N' Roses z reedycją „Appetite For Destruction”

Zanim jednak nowy krążek Slasha trafi na rynek fani Guns N’ Roses będą mogli sięgnąć po box „Appetite For Destruction: Locked N’ Loaded Edition”, który ukaże się 29 czerwca 2018. 

Na nową wersję kultowego albumu trafią m.in. nowy master z oryginalnych taśm analogowych, 12 zremasterowanych utworów pochodzących z EP-ek i B-side’ów, 25 niewydanych wcześniej demo z sesji nagraniowej Sound City z 1986 roku, kilka niewydanych utworów z sesji stworzonych pod okiem producenta Mike’a Clinka - w tym „Shadow of Your Love” nagrane miesiąc przed właściwymi sesjami do albumu oraz „Move to the City” (akustyczna wersja z 1998 roku).

Guns N' Roses w Polsce w 2018

W 2018 zespół Guns N’ Roses po raz drugi zagra w Polsce w ramach trasy „Not In This Lifetime Tour”. Zespół wystąpi  9 lipca 2018 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Bilety na koncert Guns N’ Roses, Volbeat i Tyler Bryant & The Shakedown dostępne są na eBilet.pl w cenie od 220 złotych.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.