Nadchodzi dekadenckie U.D.O. z Ibizy
Niemiecka formacja podzieliła się kolejnym singlem z nowej płyty „Decadent”, nagranej na słynnej wyspie. Ile w niej imprezowego klimatu?
Frontman niemieckiej formacji, Udo Dirkschneider, pomieszkuje ostatnio na Ibizie. Tam przede wszystkim tworzy i nagrywa. Pokochał tamtejszą atmosferę? Sprawdźcie „Pain”, drugą piosenkę promującą jego najnowsze wydawnictwo.
Najświeższy utwór ma w sobie przede wszystkim to, czego można spodziewać się po U.D.O. Podobnie pierwszy, tytułowy singiel – „Decadent”, który doczekał się już oficjalnego wideo. Pojawiają się w nim i biała limuzyna, i wyskokowe trunki, lecz trudno powiedzieć, by było zabawniej na tym suto zaprawianym przyjęciu.
Na nowej płycie znajdzie się jeszcze 10 innych utworów. Poczucie schyłku i rozpadu cywilizacji rodem z końca XIX w. biją również z tytułów „House of Fake” czy „Meaning of Life”. Czy o tym rzeczywiście jest cały „Decadent”, sprawdzimy już 23 stycznia 2015 roku.
Tracklista „Decadent”:
- Speeder
- Decadent
- House Of Fake
- Mystery
- Pain
- Secrets In Paradise
- Meaning Of Life
- Breathless
- Under Your Skin
- Untouchable
- Rebels Of The Night
- Words In Flames