Napij się cydru od Motorhead!

Jakub Gańko
04.12.2015 10:02
Napij się cydru od Motorhead! Fot. brandsforfans.se

Motorhead i Lemmy to synonimy rockowego stylu życia, a w nim nie może przecież zabraknąć miejsca dla alkoholi. Tym razem grupa zaproponowała... własny cydr.

Mogłoby się wydawać, że popularny jabłecznik nie jest trunkiem godnym prawdziwego mężczyzny, lecz jeśli Lemmy firmuje coś swoim szyldem, to chyba nie powinno być obciachu. Zresztą nie ma co ulegać stereotypom, wszakże Motorhead słuchają różni ludzie, z pewnością również wegetarianie i weganie - a właśnie im Aston Manor szczególnie poleca swój najnowszy produkt.

Cydr Snaggletooth to według producenta unikatowe połączenie jabłek Dabinett i Michelin, które zapewnia orzeźwiający i doskonale zbalansowany smak. Półlitrowe butelki można zamawiać na tej stronie w cenie 15 funtów za sztukę.

Tak one wyglądają:

motorhead_cydr Fot. foto: brandsforfans.se

Nazwa Snaggletooth to nawiązanie do logo Motorhead. Uzębiona gęba, zwana też War-Pig, przewija się przez historię grupy od czasu debiutanckiej płyty. Okładkę do albumu „Motorhead” z 1977 roku stworzył Joe Petagno. Rysownik określił czachę jako coś pomiędzy gorylem, wilkiem a psem. Do rysunku zainspirował go sam Lemmy - wówczas dopiero rodząca się ikona rockowego awanturnictwa.

Być może niespodziewana linia alkoholi nawiązujących do Motorhead związana jest z nowymi przyzwyczajeniami lidera. Lemmy - ze względu na obecny stan zdrowia - zrezygnował jakiś czasu temu z picia Jacka Danielsa z Colą. Swojego ulubionego drinka zastąpił wódką z sokiem pomarańczowym.

Jeśli nie kręcą Was cydry, nie martwcie się - Motorhead doczekał się już swojego własnego piwa oraz oczywiście whisky. A gdyby alkohole w ogóle nie były Waszą bajką, asortyment gadżetów firmowanych logo zespołu cały czas się rozrasta - powstały już nawet wibratory inspirowane motywami z twórczości grupy.

Napilibyście się cydru Snaggletooth?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.