Netflix stworzy film biograficzny o Kiss. "Shout It Out Loud" wyreżyseruje twórca "Czarownicy 2"

AKTUALIZACJA 22.04.2021 22.04.2021 12:33
AKTUALIZACJA 22.04.2021 22.04.2021 12:33
Gene Simmons Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Lubicie filmy biograficzne o znanych muzykach? W końcu będziemy mogli zobaczyć biografię o Kiss.

Moda na filmy biograficzne nie przemija. Odkąd "Bohemian Rhapsody" odniósł spektakularny sukces, zasypała nas fala kolejnych biografii m.in. "Rocketman" o Eltonie Johnie czy "Brud" o Motley Crue. Teraz fani Kiss mogą zacierać ręce.

Polecamy

Netflix stworzy film biograficzny o Kiss. "Shout It Out Loud" wyreżyseruje twórca "Czarownicy 2" 

Jak podaje Deadline, Netflix zawarł umowę w sprawie biografii Kiss "Shout It Out Loud". Film wyreżyseruje Joachim Rønning, który na swoim koncie ma m.in. filmy "Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara" czy "Czarownica 2" z Angeliną Jolie. Za scenariusz natomiast odpowiada Ole Sanders.

Polecamy

Przy biografii "Shout It Out Loud" współpracować będą Gene Simmons i Paul Stanley, za produkcję będą odpowiadać Atmosphere Entertainment i Universal Music Group. Jak na razie nie podano wiele szczegółów w sprawie nadchodzącego filmu Kiss, jednak wiadomo, że film skupi się na początkach zespołu i Simmonsie oraz Stanleyu, ich przyjaźni, która zapoczątkowała Kiss. Data premiery filmu "Shout It Out Loud" nie jest zdana.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.