Nickelback z klipem do nowego singla "San Quentin". W teledysku wystąpiła znana TikTokerka [WIDEO]

14.09.2022 15:54
Nickelback Fot. materiały prasowe

Nickelback powrócił z nowym singlem, do którego teraz zaprezentował teledysk. Premiera albumu już niebawem!

Zaledwie tydzień temu Nickelback wydał singiel "San Quentin", a już dziś opublikował oficjalny teledysk do nowego kawałka. W klipie zespół wykonuje zaimprowizowany koncert z niespodzianką od popularnej twórczyni TikTok Kristiny Collins, AKA KallMeKris, która bierze udział w przekomarzaniu się z Nickelback w ostatnich miesiącach na platformie.

Polecamy

Nickelback z klipem do nowego singla "San Quentin". W teledysku wystąpiła znana TikTokerka [WIDEO]

Utwór "San Quentin" został zainspirowany spotkaniem, jakie lider grupy, Chad Kroeger odbył z naczelnikiem najsłynniejszej kalifornijskiej placówki o zaostrzonym rygorze. Tak powstała opowieść o sprytnej uciecze z więzienia. 

Zobaczcie również przekomarzanie się TikTokerki z zespołem Nickelback:

Dziesiąta płyta grupy "Get Rollin’" ukaże się 18 listopada 2022 i będzie dostępna na platformach streamingowych i na CD. Wersja deluxe będzie uzupełniona o cztery utwory bonusowe: akustyczne wersje piosenek „High Time”, „Just OneMore”, „Does Heaven Even Know You’re Missing?” oraz „Horizon”. Podstawowa i specjalna wersja zostaną także wydane na winylu - w roku 2023.

materiały prasowe Fot. materiały prasowe

Nickelback wyrósł przez ponad 20 lat na jedenastego najlepiej sprzedającego się wykonawcę w dziejach, z ponad pięćdziesięcioma milionami sprzedanych płyt i blisko pięcioma miliardami przesłuchań swoich utworów w sieci. Grupa ma na koncie dwadzieścia trzy single, które dotarły na szczyty list przebojów, w tym dziewiętnaście w zestawieniu „Billboard Hot 100”. W sumie kapela zdobyła 26 nagród, w tym Billboard Music Awards, American, Music Awards, MTV Video Music Awards, MuchMusic Video Awards, People’s Choice Awa

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.