Nie żyje Keith Flint z The Prodigy. Ciało 49-latka znaleziono w jego domu

Joanna Chojnacka
04.03.2019 12:54
Keith Flint|undefined

Zmarł brytyjski wokalista znany z The Prodigy, Keith Flint. Jego ciało znalazła policja około 8 rano 4 marca 2019 roku w jego posiadłości.

Keith Flint urodził się w 1969 roku w Londynie. Od 1990 roku był wokalistą jednego z najpopularniejszych zespołów tworzących muzykę elektroniczną na świecie - The Prodigy. 4 marca 2019 roku brytyjskie media poinformowały o śmierci muzyka.

Nie żyje Keith Flint z The Prodigy

4 marca 2019 roku w godzinach porannych zmarł Keith Flint, wokalista The Prodigy. O przyczynach śmierci 49-latka poinformował zespół na swoim Instagramie. Rzecznik prasowy policji w Essex w rozmowie z The Sun powiedział:

Zostaliśmy wezwani do domu muzyka około 8:10 rano. Gdy przybyliśmy na miejsce 49-letni mężczyzna już nie żył. Poinformowaliśmy o tym natychmiast jego najbliższych. W śmierci nie dopatrzyliśmy się niczego podejrzanego.

Przedstawicielka East of England Ambulance potwierdziła słowa policjanta:

Wezwano nas o 8:08 do nieprzytomnego człowieka w Brook Hill w Dunmow. Wysłaliśmy do niego karetkę, niestety gdy ratownicy przybyli na miejsce, mężczyzna nie żył.

Śmierć muzyka potwierdza również zespół. Muzycy na oficjalnym fanpage'u grupy udostępnili oświadczenie:

Jesteśmy zszokowani. Ze smutkiem potwierdzamy śmierć naszego brata i najlepszego przyjaciela Keitha Flinta. Był prawdziwym pionierem, innowatorem i legendą. Zawsze będziemy za nim tęsknić.

Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym dla nas czasie.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.