Nie żyje Keith Flint z The Prodigy. Ciało 49-latka znaleziono w jego domu

Joanna Chojnacka
04.03.2019 12:54
Keith Flint|undefined

Zmarł brytyjski wokalista znany z The Prodigy, Keith Flint. Jego ciało znalazła policja około 8 rano 4 marca 2019 roku w jego posiadłości.

Keith Flint urodził się w 1969 roku w Londynie. Od 1990 roku był wokalistą jednego z najpopularniejszych zespołów tworzących muzykę elektroniczną na świecie - The Prodigy. 4 marca 2019 roku brytyjskie media poinformowały o śmierci muzyka.

Nie żyje Keith Flint z The Prodigy

4 marca 2019 roku w godzinach porannych zmarł Keith Flint, wokalista The Prodigy. O przyczynach śmierci 49-latka poinformował zespół na swoim Instagramie. Rzecznik prasowy policji w Essex w rozmowie z The Sun powiedział:

Zostaliśmy wezwani do domu muzyka około 8:10 rano. Gdy przybyliśmy na miejsce 49-letni mężczyzna już nie żył. Poinformowaliśmy o tym natychmiast jego najbliższych. W śmierci nie dopatrzyliśmy się niczego podejrzanego.

Przedstawicielka East of England Ambulance potwierdziła słowa policjanta:

Wezwano nas o 8:08 do nieprzytomnego człowieka w Brook Hill w Dunmow. Wysłaliśmy do niego karetkę, niestety gdy ratownicy przybyli na miejsce, mężczyzna nie żył.

Śmierć muzyka potwierdza również zespół. Muzycy na oficjalnym fanpage'u grupy udostępnili oświadczenie:

Jesteśmy zszokowani. Ze smutkiem potwierdzamy śmierć naszego brata i najlepszego przyjaciela Keitha Flinta. Był prawdziwym pionierem, innowatorem i legendą. Zawsze będziemy za nim tęsknić.Prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym dla nas czasie.
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.