Znamy przyczynę śmierci Keitha Flinta z The Prodigy

Karolina Woźniak
04.03.2019 15:13
The Prodigy|undefined Fot. : Romana Makówka

Znamy przyczynę śmierci wokalisty The Prodigy, który został znaleziony martwy w swoim domu.

Keith Flint nie żyje. Taka informacja czwartego marca 2019 roku obiegła cały świat. Mężczyzna został znaleziony martwy w swoim domu. Ciało odnaleźli policjanci, którzy zostali wezwani na miejsce po godzinie 8:00. Nieprzytomny Keith leżał na terenie swojej posesji w Brook Hill, Dunmow (Essex). Ratownicy, którzy również zostali wezwani na miejsce, podjęli próbę reanimacji, jednak nie przyniosła ona skutku.

Nie żyje Keith Flint z The Prodigy

Przeczytaj także

Od 1990 roku Keith Flint był wokalistą jednego z najpopularniejszych zespołów na świecie - The Prodigy. O śmierci poinformowały nas brytyjskie media, a rzecznik prasowy policji w Essex w rozmowie z The Sun powiedział: 

Zostaliśmy wezwani do domu muzyka około 8:10 rano. Gdy przybyliśmy na miejsce 49-letni mężczyzna już nie żył. Poinformowaliśmy o tym natychmiast jego najbliższych. W śmierci nie dopatrzyliśmy się niczego podejrzanego.  

Co było przyczyną śmierci Keitha Flinta?

Okazuje się, że Keith popełnił samobójstwo. Zespół The Prodigy poinformował wszystkich o przyczynie śmierci za pośrednictwem mediów społecznościowych. Koledzy z zespołu napisali:

Podana informacja jest prawdziwa. Nie wierzę, że to mówię, ale nasz brat Keith w weekend odebrał sobie życie. Jestem wstrząśnięty i niesamowicie zły, zdruzgotany, a moje serce rozpadło się na pół... R.I.P bracie Liam.

Zobacz także: >>The Prodigy udostępnił nowy utwór<<

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.