Nie żyje menedżer znanych grup rockowych. Opiekował się między innymi zespołem Clutch

15.10.2019 14:20
Clutch|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

12 października 2019 roku zmarł menedżer Clutch, Jack Flanagan. Muzyk współpracował także z zespołem GWAR i The Mob.

Jack Flanagan to człowiek, który odegrał znaczącą rolę w rozwoju sceny punkowej i metalowej w latach 80. Mężczyzna dołączył do zespołu The Mob, a chwilę później zaczął zarządzać interesami kapeli GWAR i Clutch. Niestety wieloletni menedżer znanych grup rockowych zmarł.

Nie żyje Jack Flanagan, menedżer Clutch

Jak ogłosili na swoim Facebooku członkowie grupy Clutch, Jack Flangan zmarł 12 października 2019 roku. Muzycy opublikowali post, w którym pożegnali przyjaciela.

Straciliśmy dzisiaj naszego bohatera. Jack Flanagan był świetnym człowiekiem pod każdym względem. Przez 25 lat jack prowadził nasz zespół i pomagał w każdej sytuacji z precyzją i entuzjazmem. To dzięki jego przewodnictwu i wizji mogliśmy zbudować karierę w świecie rock and rolla. Jego wnikliwość i pasja do muzyki, miłość do wszystkich wokół i poczucie humoru sprawiły, że stał się kimś, kogo nie mogliśmy się doczekać, gdy nie widzieliśmy się długo.

Jack Flanagan był najlepszym menedżerem, mentorem i przyjacielem, jakiego mogliśmy mieć. Dziękujemy ci, że uczyniłeś nas lepszymi, niż kiedykolwiek sądziliśmy, że możemy być.

Swojego wspólnika pożegnał także GWAR, który był menedżerem formacji przez wiele lat:

Dzisiaj straciliśmy naszego długoletniego menedżera i przyjaciela. Jack odegrał ogromną rolę w naszej karierze przez ponad dwie dekady. Nikt nie wierzył w GWAR i nie wspierał zespołu bardziej niż Jack Flanagan. Jesteśmy na zawsze wdzięczni za to, co dla nas zrobił. Będziemy tęsknić za nim bardziej, niż mogą wyrazić to słowa.

Zobacz też: Tool zagrał pierwszy raz "Pneuma" i "Fear Inoculum" na żywo [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.