Nie żyje żona Jonathana Davisa z Korna. Miała 39 lat

Aleksandra Degórska
18.08.2018 09:18
Żona Jonathana Davisa z Korna nie żyje|undefined Fot. East News

Odeszła Deven Davis, która od 2004 roku była żoną frontmana grupy Korn. 

17 sierpnia 2018 roku w wieku 39 lat zmarła żona Jonathana Davisa, Deven Davis. Para wzięła ślub w 2004 roku. Ich pierwszy wspólny syn przyszedł na świat w 2005 roku, kolejny zaś w 2007. Deven Davis pracowała niegdyś jako aktorka porno. 

Jak na razie nie podano przyczyny jej śmierci, ale kobieta od 20 lat miała problemy z uzależnieniem. W październiku 2016 Jonathan Davis chciał się rozwieść z żoną, natomiast 17 sierpnia 2018 złożył sprawę do sądu o zakaz zbliżania się do dzieci. Prawdopodobnie dokumenty nie zdążyły dotrzeć do kobiety. 

Nie żyje żona Jonathana Davisa z Korna

W ostatnim czasie Deven Davis przebywała w ośrodku dla uzależnionych, z którego zniknęła właśnie 17 sierpnia 2018. Muzyk w papierach sądowych wyznał, że jego żona udała się 6 razy na odwyk, ciągle była pod wpływem narkotyków.

Dochodziło do takich sytuacji, że kobieta przyjmowała dealerów narkotykowych do swojego domu, gdy znajdowały się w nim dzieci. Co więcej wokalista Korna znalazł kiedyś narkotyki w muszli klozetowej, raz jego odurzona żona spadła również ze schodów.

Wielu muzyków zszokowała informacja o śmierci żony frontmana. Artyści składają kondolencje dla rodziny zmarłej:

Spoczywaj w pokoju...

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.