„Nieobecny nieznajomy” w teledysku Luxtorpedy

Michał Miernik
28.11.2015 16:38
„Nieobecny nieznajomy” w teledysku Luxtorpedy Fot. kadr z wideo

Problemom z ojcami został poświęcony utwór „Nieobecny nieznajomy”. Zespół Luxtorpeda zaprezentował teledysk do tego kawałka.

Utwór, który pochodzi z wydanego w 2014 roku trzeciego albumu grupy „A morał tej historii mógłby być taki, mimo że cukrowe, to jednak buraki”, podejmuje trudny temat ludzi, którzy wychowywali się w niepełnych rodzinach.

Zdjęcia do klipu powstały przy okazji prac nad filmem „Father0”. Film został zrealizowany przez działającą przy Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Trzebieży grupę artystyczną ArtCrew i miał premierę w Dzień Ojca – 23 czerwca 2015 roku. Jedną ze scen w tym obrazie jest koncert zespołu Luxtorpeda.

Zobaczcie, jak wygląda teledysk do „Nieobecny nieznajomy”:

Występ zespołu, którego fragmenty widzimy w teledysku, odbył się 11 maja 2015 roku. Kapela wystąpiła dla uczestników Przetwornika - IV Ogólnopolskiego Przeglądu Twórczości Młodzieży z ośrodków wychowawczych i socjoterapeutycznych. Produkcją klipu zajęli się Akademia Młodzieży oraz M Studio, a reżyserem i scenarzystą jest Konrad Pachciarek.

Fragment utworu „Nieobecny nieznajomy” można usłyszeć również w trailerze do wspomnianego filmu „Father0”:

Fani zespołu z niecierpliwością czekają na wieści z obozu Luxtorpedy. Ostatnim wydawnictwem grupy pozostaje EP-ka, którą muzycy udostępnili za darmo w czerwcu 2015 roku. 

Jak Wam się podoba teledysk Luxtorpedy?

Michał Miernik Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.