Nine Inch Nails wyda kolejną EP-kę latem 2017

Aleksandra Degórska
06.06.2017 10:03
|north Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Trent Reznor w e-mailu do swoich fanów zdradził, że już wkrótce usłyszymy nowe dźwięki od kapeli. Co więcej nie jest to jedyne wydawnictwo, które otrzymamy w 2017 roku.

Fani Nine Inch Nails mają powód do radości, bowiem zespół dowodzony przez Trenta Reznora właśnie zapowiedział, że na jednej EP-ce się nie skończy. W grudniu 2016 roku swoją premierę miał minialbum zatytułowany „Not the Actual Events”. Pierwszym utworem zapowiadającym to wydawnictwo stał się numer „Burning Bright (Field on Fire)”. Dowiedzieliśmy się również, że do składu kapeli na stałe dołączył Atticus Ross.

EP-kę można zamawiać na winylu oraz w formie cyfrowej na stronie zespołu. Jedną z opcji było zamówienie cyfrowej wersji minialbumu razem z tajemniczym dodatkiem, który zaskoczył niejednego fana. Co więcej Nine Inch Nails postanowił wznowić albumy „Broken”, „The Downward Spiral” oraz „The Fragile” na czarnych krążkach i sprzedawał limitowane wydawnictwo „The Fragile: Deviations 1”.

Ci, którzy zamówili winyle otrzymali e-mail i zapewne niejeden fan po przeczytaniu tej wiadomości szeroko się uśmiechnął. Okazuje się bowiem, że „Not the Actual Events” to tylko rozgrzewka:

Czy wiecie, że jest sekretna EP-ka Nine Inch Nails, która ukaże się przed pierwszymi koncertami tego lata? Czy wiecie, że „Not the Actual Events” był pierwszą częścią trylogii powiązanych ze sobą minialbumów, które będą się ukazywać co 6-8 miesięcy? Teraz już wiecie. Więcej informacji już wkrótce...

Nine Inch Nails wybiera się w trasę 23 lipca 2017, zatem jeszcze latem powinniśmy otrzymać drugą EP-kę, trzecia natomiast ukaże się pod koniec 2017 roku. W e-mailu od Trenta Reznora poinformował on również, że zmienił partnera i obecnie współpracuje z Sandbag. Co więcej przeprosił za to, że wydawnictwa winylowe zostały odwołane i zostaną dostarczone w późniejszych terminach.

 

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.