Oto sobowtór Cliffa Burtona, który też gra na basie. Posłuchajcie, co potrafi!

03.02.2021 15:38
Cliff Burton z grupy Metallica Fot. LFI/Photoshot/REPORTER/East News

Ten basista wygląda jak Cliff Burton. Czy brzmi podobnie, jak muzyk Metalliki?

Cliff Burton dołączył do Metaliki w 1982 roku i zagrał na trzech pierwszych albumach kapeli- „Kill ‘Em All”, „Ride The Lightning” i „Master Of Puppets”. Basista zginął w wypadku 27 września 1986 w wieku 24 lat i muzycy Metalliki nadal tęsknią za Cliffem Burtonem. Również fani chętnie wspominają basistę, odkopują jego stare nagrania i zastanawiają się, co byłoby, gdyby... Nic zatem dziwnego, że fani Metalliki zwrócili uwagę na pewnego muzyka, który bardzo przypomina Cliffa Burtona - co więcej, on też gra na basie!

Polecamy

Oto sobowtór Cliffa Burtona, który też gra na basie. Posłuchajcie, co potrafi!

Jake Kiernan z Colorado bardzo przypomina z wyglądu Cliffa Burtona i również jest basistą. Swoje nagrania udostępnia w social mediach i praktycznie pod każdym nagraniem można zobaczyć komentarze dotyczące jego podobieństwa do basisty Metalliki. Muzyk nawet nagrał zabawne wideo dotyczące tych właśnie komentarzy.

Prawda, że basista jest podobny do Cliffa Burtona? Teraz posłuchajmy, co potrafi!

I jak oceniacie jego możliwości? Czy to kolejny talent na miarę Burtona? Miejmy nadzieję, że na filmikach na Instagramie się nie skończy i basista rozkręci swoją karierę na dobre.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.