Ozzy Osbourne to maszyna. Artysta zapowiedział nowy singiel "Patient Number 9" [WIDEO]

23.06.2022 09:58
Ozzy Osbourne to maszyna. Artysta zapowiedział nowy singiel "Patient Number 9" [WIDEO] Fot. Amy Harris/Invision/AP/East News

Ozzy dopiero co wyszedł ze szpitala po poważnej operacji, a już powraca do pracy - w piątek 24 czerwca ma się pojawić w audycji "Ozzy Speaks", w której zaprezentuje światu swój nowy singiel.

Ozzy zapowiedział nowy singiel Patient Number 9

Ozzy Osbourne już w piątek 24 czerwca zaprezentuje światu singiel "Patient Number 9". W sieci pojawiła się zapowiedź audio tego kawałka, na którym gościnnie pojawi się... Jeff Beck. Wiecie, jeden z najlepszych gitarzystów w historii rocka.

Polecamy

Premierze singla ma towarzyszyć audycja radiowa "Ozzy Speaks", podczas której Książę Ciemności i Billy Morrison opowiedzą o procesie tworzenia tego utworu i inspiracjach. Posłuchajcie fragmentu "Patient Number 9" poniżej:

Frontman Black Sabbath (a właściwie jego PR-owcy) zapowiedział singiel w swoich mediach społecznościowych - oprócz samego klipu, dowiedzieliśmy się, że współtwórcą klipu jest legendarny artysta i twórca komiksów, Todd McFarlane (twórca Spawna, a także wieloletni rysownik Marvela). 

Polecamy

Ozzy Osbourne jeszcze w 2021 roku powiedział na antenie radia SiriousXM, że "Patient Number 9" został napisany z producentem Andrew Wattem, który współpracował z artystą przy krążku "Ordinary Man". Tekst jest natomiast zainspirowany relacją Ozzy'ego z jego żoną i menadżerką, Sharon Osbourne.

"Patient Number 9" ma jak najbardziej się pojawić na nowym albumie Ozzy'ego, który najprawdopodobniej zadebiutuje już we wrześniu 2022 roku. Wiemy też, że gościnnie na perkusji ponownie zagrał Chad Smith z Red Hot Chili Peppers, a gościnnie na basie pojawili się m.in. Rob Trujillo z Metalliki, a także Duff McKagan z Guns N' Roses.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.