Papa Roach „woła o pomoc” w nowym utworze

Aleksandra Degórska
17.02.2017 10:02
Papa Roach „woła o pomoc” w nowym utworze Fot. kadr z wideo

Zespół podzielił się kolejnym kawałkiem z nadchodzącego krążka, o którym zbyt wiele niestety nie wiadomo. Posłuchajcie, jak prezentuje się numer „Help”.

Papa Roach nie zamierza spoczywać na laurach i tuż po wydaniu albumu „F.E.A.R.” w 2015 roku zabrał się za tworzenie następnej płyty. W związku z tym formacja ogłosiła zbiórkę crowdfundingową na nowy krążek na serwisie PledgeMusic, który pozwala przygotować przedsprzedaż płyty przed jej powstaniem.

Pierwszym nowym kawałkiem, który poznaliśmy był numer „Crooked Teeth”. W końcu jednak poznaliśmy kolejny utwór zatytułowany „Help” z nadchodzącego wydawnictwa. Zespół pozostaje tajemniczy i jak na razie nie znamy żadnych szczegółów dotyczących nowej płyty - nie podano daty premiery, okładki, setlisty... fani muszą być cierpliwi, a oczekiwanie mogą sobie umilić najnowszym kawałkiem.

Warto również zerknąć na teledysk powstały do wcześniej wspomnianego kawałka „Crooked Teeth”:

Papa Roach zdecydował się na współpracę z producentami Nicholasem „Ras” Furlongiem i Colinem Brittainem. Jacoby Shaddix w jednym z wywiadów opowiadając o nadchodzącej płycie wyznał, że następca „F.E.A.R.” będzie w zupełnie innym klimacie:

Definitywnie czuję, że na tym albumie jest więcej zmian w brzmieniu niż to robiliśmy w przeszłości. Naszym celem było wstrząśnięcie tego nagrania. Jest to nasz 9 czy 10 album - nawet nie wiem dokładnie który - i chcieliśmy po prostu poszaleć.

Jak oceniacie kawałek Papa Roach zatytułowany „Help”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.