Paramore powraca po 5 latach! Posłuchajcie singla "This Is Why", który zapowiada nowy krążek grupy [WIDEO]

30.09.2022 15:16
Paramore powraca po 5 latach! Posłuchajcie singla "This Is Why", który zapowiada nowy krążek grupy [WIDEO] Fot. PHOTOSHOT/REPORTER/East News

Na nowy kawałek popularnej grupy trzeba było sporo poczekać, ale nareszcie się doczekaliśmy. Posłuchajcie kawałka "This Is Why" od Paramore.

Paramore powraca z nowym kawałkiem po 5 latach przerwy

Paramore wraca z nowa muzyką po raz pierwszy od 2017 roku. Uwielbiane na całym świecie trio z Nashville wznowiło działalność i przedstawia piosenkę "This Is Why".

Polecamy

Zespół, który tworzą Zac Farro, Hayley Williams i Taylor York, ogłosił również premierę szóstego studyjnego albumu "This is Why"Płyta, którą wypełnia 10 utworów, ukaże się 10 lutego 2023 roku. Materiał powstawał w Los Angeles w Kalifornii pod czujnym okiem wieloletniego współpracownika grupy, Carlosa de la Garzy. Zdjęcie na okładkę wykonał Zachary Gray.

Wracając do świata - i na mapę kulturalną - znacznie różniącego się od tego, który zostawiali, Paramore przygotowali swoją nowa piosenkę właśnie o tym. "This Is Why" to smakowicie zaraźliwy numer dla świata post-prawdy.

Jak opowiedziała w oficjalnym oświadczeniu wokalistka Haley Williams:

"This Is Why" było ostatnią piosenką, którą napisaliśmy na album. Szczerze mówiąc, byłam już zmęczona pisaniem tekstów, ale Taylor przekonał Zaca i mnie, żebyśmy popracowali nad ostatnim pomysłem. W efekcie powstał utwór tytułowy. Podsumowuje on mnóstwo absurdalnych emocji, rollercoaster bycia żywym w 2022 roku, przeżycia choćby tych ostatnich 3 czy 4 lat. Można by pomyśleć, że po globalnej pandemii o kuźwa biblijnych rozmiarach i w obliczu zbliżającej się zagłady umierającej planety, ludzie powinni znaleźć w sobie coś, co pozwoliłoby im być bardziej uprzejmymi czy empatycznymi...

Polecamy

Kiedy Paramore ujawnili w styczniu 2022 roku, że znów nagrywają, reakcja fanów na całym świecie była natychmiastowa i entuzjastyczna. Od ostatniego, nagrodzonego Grammy, multiplatynowego albumu "After Laughter", Hayley Williams wydała dwa bardzo dobrze przyjęte solowe albumy. 

Tak jak wspomnieliśmy, krążek "This Is Why" zadebiutuje już 10 lutego 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.