Pearl Jam na koncercie w Pradze wykonał utwór The Beatles

Maciej Koprowicz
03.07.2018 15:44
Pearl Jam na koncercie w Pradze wykonał utwór The Beatles Fot. kadr z wideo

3 lipca 2018 Pearl Jam zagra w Krakowie. Ciekawe, czy i tym razem Eddie Vedder zaśpiewa fragment wielkiego przeboju Beatlesów!

Polski koncert Pearl Jam zbliża się wielkimi krokami. Najwierniejsi fani już od 2 dni koczują pod TAURON Areną, gdzie odbędzie się koncert legendy grunge’u. Z pewnością liczą na wspaniałe show i… niespodzianki w setliście.

Tak nazwać bez wątpienia można utwór, który Eddie zaśpiewał podczas koncertu w O2 Arenie w Pradze 1 lipca 2018. Wokalista Pearl Jam zaskoczył Czechów, intonując pierwszą zwrotkę i refren „Help!”, słynnego utworu z tak samo zatytułowanego albumu The Beatles z 1965 roku.

Po zaśpiewaniu hitu Fab Four przez Eddiego, zespół płynnie przeszedł w swój autorski kawałek, nomen omen – „Help Help”. Posłuchajcie sami:

Pearl Jam – koncert w Polsce. Rozpiska godzinowa

Koncert Pearl Jam w Krakowie odbędzie się 3 lipca 2018 w TAURON Arena Kraków. Bramy otwarte zostaną o 18:00, a zespół ma rozpocząć występ o 20:00. Godziny te są jednak orientacyjne i organizatorzy zastrzegają, że mogą ulec zmianie.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.