Phil Anselmo wyznał, co myśli o muzyce The Beatles, Queen czy Davida Bowiego

Joanna Chojnacka
04.07.2019 14:58
Phil Anselmo|undefined Fot. INSIGHT MEDIA/REPORTER

Frontman grupy Pantera, Phil Anselmo opowiedział w wywiadzie co myśli o legendach muzyki rockowej. Chwalił The Beatles, Queen, Davida Bowiego i Nicka Cave'a.

Phil Anselmo to muzyk, kompozytor i wokalista metalowy znany z grup takich jak Pantera, Down czy Superjoint Ritual . Okazuje się, że artysta docenia klasyki rocka. Dziennikarz GMM spytał, co sądzi o nieśmiertelnych wykonawcach takich jak The Beatles, Queen, David Bowie czy Nick Cave.

Phil Anselmo wyznał, co naprawdę myśli o Beatlesach

Muzyk nie wahał się długo z odpowiedzią i pewnie stwierdził, że to świetna muzyka którą bardzo lubi i często do niej wraca.

Dorastałem słuchając wielu różnych gatunków muzycznych. Nie wszystko było heavy metalem, chociaż faktycznie zdecydowana większość. Jednak nie mogę zaprzeczyć, że zespoły takie jak The Beatles, Queen, wykonawcy - David Bowie, Nick Cave nie są równie świetni. Są, a ja lubię dobrą muzykę. Lubię też okropną.

Przeczytaj także

Anselmo opowiedział także, jak czuje się w trasie i przyznał, że prowadzi teraz nieco inne życie niż przed laty.

Spędzam trasy koncertowe jak zawsze, może poza tym, że nie budzę się codziennie rano skacowany. Zaraz będę miał 50 lat... Jezu. Więc po prostu muszę się pilnować. Gdybym nadal pił, jak piłem kiedyś, nie wiem, czy byśmy dzisiaj rozmawiali. Może to zabrzmi brutalnie, ale kiedy myślę o tym całym szaleństwie i chaosie, to zdaje mi się, że dobrze czasem odejść od przeszłości.

Philip H. Anselmo & The Illegals w Polsce

Grupa Phila Anselmo wystąpi już wkrótce w Polsce. Muzycy zagrają 14 lipca 2019 roku w warszawskiej Progresji. Artyści zadeklarowali, że podczas występu wykonają największe hity grupy Pantera. W rolach supportu na scenie zobaczymy grupę Mentor i Minetaur.

Zobacz też: Grupa Philip H. Anselmo & The Illegals zagrała koncert w pizzerii 

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.