Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem

31.07.2019 12:07
Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem|north Fot. . shutterstock.com

Kobieta z Orlando na Florydzie uratowała człowieka przed samobójstwem. Pomogła jej w tym jedna z piosenek Linkin Park.

Cristina Settanni pracuje w służbie zdrowia. W lipcu 2019 roku kobieta była w drodze do pracy, kiedy zauważyła samotnego mężczyznę, który siedział na skraju mostu. Jak podaje portal Spin.com, Settanni na początku przejechała obok niego, ale po chwili postanowiła zawrócić i zatrzymać się. Później okazało się, że dobrze zrobiła. Cristina uratowała mu życie. 

Piosenka Linkin Park uratowała mężczyznę przed samobójstwem

Kiedy Settanni wysiadła z pojazdu, zdecydowała się usiąść obok mężczyzny. Kobieta starała się go uspokoić:

Naprawdę nie myślałam o tym, żeby się zatrzymać, ale kiedy zobaczyłam go w lusterku uznałam, że chyba powinnam, zwłaszcza że nikt inny tego nie zrobił [...] Zatrzymałam się, bo byłam kiedyś w podobnej sytuacji. Wiem, jak to jest stać na krawędzi i myśleć, że to Twoja jedyna opcja. Potrzebował kogoś, kto pokazałby mu, że ktoś go potrzebuje [...]

Cristina przyznała również, że w pewnym momencie mężczyzna przysunął się bliżej krawędzi, jakby szykował się do skoku. Cristina wykonała podobny ruch. Chciała mu pokazać, że jeśli on skoczy, to ona zrobi to razem z nim.

Przeczytaj także

Podczas wywiadu, którego Settanni udzieliła "Click Orlando", Cristina przyznała, że jest fanką Linkin Park. Wyrecytowała więc mężczyźnie fragment utworu "One More Light":

Nie wiedziałam, czy ta piosenka do niego w jakiś sposób przemówiła, ale on w pewnym momencie po prostu się rozpłakał.

Niedługo potem na miejsce zdarzenia dotarła policja, która pomogła zabrać mężczyznę w bezpieczne miejsce. Później chłopak został przeniesiony do zakładu opieki psychiatrycznej.

Zobacz także: Nie żyje Chester Bennington z Linkin Park

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.