Pitbull scoverował Toto "Africa" na potrzeby "Aquamana"

Kamil Kacperski
14.12.2018 13:58
Pitbull scoverował Toto "Africa" na potrzeby "Aquamana" Fot. action press/Reporter/East News/Jen Lowery / SplashNews.com/East News

Pitbull coverujący Toto na potrzeby filmu "Aquaman"? Co następne? Behemoth grający "Wrecking Ball" Miley Cyrus w "Królu Lwie"? Apokalipsa?

Do kina prędko nadpływa "Aquaman". Na tydzień przed oficjalną premierą filmu udostępniono soundtrack produkcji, który zawiera oryginalne utwory przygotowane na potrzeby "Aquamana". Wśród nich znalazł się prawdziwy potworek w postaci "Ocean To Ocean" w wykonaniu Pitbulla i Rhea. I nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że utwór jest coverem "Afriki" Toto. 

Trudno opisać słowami, jak bardzo beznadziejny jest ten utwór, dlatego po prostu go posłuchajcie:

Pitbull zmasakrował Toto

Jedynym pozytywną cechą tego utworu jest fakt, że podobno został użyty w filmie jako żart - tak możemy przynajmniej wnioskować po kilku komentarzach ludzi, którzy mieli okazję już zobaczyć "Aquamana". Nie zmienia to jednak faktu, że Pitbull i Rhea powinni naprawdę zastanowić się nad tym, co zrobili. Teraz jedynie mamy nadzieję, że piosence "Ocean To Ocean" będzie towarzyszył równie zły klip.

Dla uspokojenia polecamy posłuchać oryginalny przeboju Toto:

Aquaman - kiedy premiera?

"Aquaman" trafi do polskich kin już 19 grudnia 2018 roku. Kolejnymi filmami DC będą "Shazam" (kwiecień 2019) , "Joker" (wrzesień 2019), "Birds of Prey" (luty 2020) i "Wonder Woman 1984" (czerwiec 2020). 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.