Pixies opublikował nowy singiel. Jak brzmi "Catfish Kate"?

07.08.2019 09:20
Pixies|undefined Fot. . PIOTR TRACZ/REPORTER/EAST NEWS

Piosenka "Catfish Kate" promuje nadchodzący album zespołu Pixies. To już drugi singiel z nowej płyty bostońskiej kapeli.

"Beneath the Eyrie" będzie już siódmym albumem zespołu Pixies. Płyta zostanie wydana w 2019 roku. Pierwszym singlem, który promował krążek był "On Graveyard Hill". Teraz zespół opublikował kolejny utwór wraz z animowanym wideo, za który odpowiada Krank! Collective. 

Nowy singiel od Pixies. Jak brzmi "Catfish Kate"?

Bostoński zespół prezentuje fanom najnowszy singiel. Słuchacze Pixies mogli wcześniej usłyszeć fragment tej kompozycji w podcaście grupy, który rozpoczął się 27 czerwca 2019 roku. Teraz "Catfish Kate" został wydany w formie studyjnej. Animatorzy, Neirin Best i Lianne Pierce, stworzyli teledysk, który ukazuje kobietę próbującą złowić rybę na posiłek.

"Beneath the Eyrie" ujrzy światło dzienne 13 września 2019 roku. Do tego czasu fani mogą słuchać podcastu, który ma liczyć 12 odcinków i będzie trwać aż do premiery krążka. Za narrację odpowiada dziennikarz muzyczny, Tony Fletcher, który przeprowadza wywiady z muzykami i producentem. Cała akcja toczy się w studio nagraniowym Dreamland Recordings niedaleko Woodstock.

Przeczytaj także

Zespół Pixies było inspiracją dla wielu muzyków, a krytycy twierdzili, że kapela znacznie wyprzedza swoje czasy. Do słuchania bostońskiej kapeli przyznawali się Kurt Cobain, David Bowie czy PJ Harvey.

Zobacz także: Pixies pokazuje, jak pracuje w studio

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.