Pixies pokazuje, jak pracuje w studio. Zobacz zwiastun najnowszego dokumentu o zespole

19.06.2019 12:32
Pixies |undefined Fot. . kadr z wideo

Pixies powraca z nowym albumem i z podcastem, który pokaże fanom pracę zespołu w studio. Kiedy odbędzie się premiera programu?

Album "Beneath the Eyrie" to najnowszy album Pixies, który ma się pojawić już we wrześniu 2019 roku. To już siódmy krążek zespołu. Grupa postanowiła udokumentować cały proces produkcji płyty. Na nagraniach zobaczymy, jak powstawały konkretne utwory, które znajdą się na albumie. Pixies zgodził się, żeby świadkiem wszystkiego był Tony Fletcher, dziennikarz muzyczny.

Najnowszy trailer podcastu Pixies: "It's a Pixies Podcast"

Podcast będzie liczył 12 odcinków, które pokażą proces powstawania "Beneath the Eyrie". W produkcji mają znaleźć się także wywiady z muzykami i producentem, Tonym Dalgetym. Akcja toczy się w studio Dreamland Recordings niedaleko Woodstock. Tony Fletcher odpowiada również za narrację programu.

Przeczytaj także

Premiera podcastu jest zaplanowana na 27 czerwca 2019 roku, a odcinki będą udostępniane aż do promocji płyty, która odbędzie się 13 września 2019 roku. Tak prezentuje się zwiastun: 

Zespół Pixies powstał w 1986 roku w Bostonie i według krytyków muzycznych, grupa znacznie wyprzedzała swój czas. Kapela była ogromną inspiracją dla lidera Nirvany, Kurta Cobaina, a także dla Davida Bowiego, PJ Harvey, U2, The Strokes i Radiohead.

Zobacz także: Jak brzmi utwór Pixies w zwierzęcym coverze?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.