Podpalał i zabijał, teraz radzi jak znaleźć żonę!

Magda Słomka
12.03.2015 15:32
Podpalał i zabijał, teraz radzi jak znaleźć żonę! Fot. Bff, CC BY-SA 3.0

Varg Vikernes daje porady sercowe! Założyciel projektu Burzum podpowie Wam, co jest „kluczem do dobrego kobiecego serca”!

W 1993 roku Varg Vikernes został skazany i otrzymał najwyższą z możliwych kar (co w norweskim prawie karnym wynosi 21 lat pozbawienia wolności) za zabójstwo muzyka Mayhem Øysteina „Euronymousa” Aarsetha oraz podpalenie trzech kościołów. Posłuchajcie, jakimi dobrymi radami podzieli się z Wami Wujek Varg siedzący w aucie przy kojącej fortepianowej ścieżce dźwiękowej!

Co jak co, ale system resocjalizacyjny w Norwegii chyba naprawdę działa. Nie dość, że kara dla muzyka wydaje się w naszych polskich realiach czymś śmiesznym, to więzienie najwyraźniej sprawiło, że Varg stał się uduchowiony, a nawet nagrał w nim dwie płyty! Dodajmy, że muzyk wyszedł z niego po 16 latach dzięki zwolnieniu warunkowym.

Istotą porad jest to, że kobiety są najszybciej zdobywane przez heroicznych mężczyzn, którzy odnoszą sukcesy.

Mężczyźnie zawsze ciężko jest znaleźć dobrą kobietę. To część procesu „naturalnej selekcji”. Proces, który jest ważny dla jakości naszej rasy.

Po tych słowach chyba jednak można się domyślać, że nie wszystko jest w porządku...

Kobiety nie spadają z nieba. Trzeba sobie na nie zasłużyć.

Romantyk! Weźmiecie sobie rady Vikernesa do serduszka? :)

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.