Pogrzeb Romana Kostrzewskiego. Fani pożegnali muzyka śpiewając jego przebój [WIDEO]

18.02.2022 17:14
Roman Kostrzewski Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak fani pożegnali Romana Kostrzewskiego.

10 lutego 2022 w wieku 61 lat zmarł Roman Kostrzewski. Wokalista przegrał walkę z rakiem. Jego śmierć była ciosem dla wielu fanów zespołu Kat & Roman Kostrzewski oraz polskiej, sceny metalowej. Przyjaciele i muzycy, którzy współpracowali z artystą podzielili się wspólnymi zdjęciami i swoimi wspomnieniami na social mediach. Pogrzeb Romana Kostrzewskiego odbył się 18 lutego 2022 w Bytomiu. Muzyka pożegnały tłumy fanów, którzy pod koniec pogrzebu zaśpiewali jego przebój.

Polecamy

Pogrzeb Romana Kostrzewskiego. Fani pożegnali muzyka śpiewając jego przebój [WIDEO]

Fani Romana Kostrzewskiego pożegnali wokalistę podczas ceremonii pogrzebowej 18 lutego 2022 w Domu Żałoby Firmy Walicki. Można było się tego spodziewać, że na pogrzebie pojawi się wielu wielbicieli zmarłego wokalisty. Sporo osób założyło koszulki z logo zespołu. Muzycy grupy Kat & Roman Kostrzewski poprosili fanów, by przynieśli na instrumenty i pod koniec ceremonii rozbrzmiał utwór "Łza dla cieniów minionych". W ten sposób tłum pożegnał swojego idola.

Nieoficjalna część pożegnalnej uroczystości przeniosła się do Klubu CK Wiatrak w Zabrzu, gdzie fani mogą powspominać swojego ulubionego muzyka przy dźwiękach jego muzyki.

Kat & Roman Kostrzewski wydał ostatnią płytę "Popiór" 1 marca 2019 roku. Na razie nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy zespołu.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.