Polak sprzedaje kurtkę Dave'a Mustaine'a z czasów "Rust in Peace" za niemal 20 tysięcy złotych

02.09.2019 12:33
Dave Mustaine|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Sebastian z Krakowa wystawił na sprzedaż wyjątkową pamiątkę. Fan Megadeth ma do zaoferowania oryginalną kurtkę Dave'a Mustaine'a z lat 90.

Na stronie reverb.com, pojawiła się oferta, która może zainteresować szczególnie fanów Megadeth. Sebastian z Krakowa zdecydował się na sprzedaż oryginalnej kurtki Dave'a Mustaine'a z lat 90., którą muzyk nosił w czasach albumu "Rust in Peace".

Polak sprzedaje kurtkę Dave'a Mustaine'a

Jak czytamy w opisie przedmiotu, katana trafiła w ręce Sebastiana razem z zestawem gitarowym Dave'a, który Polak kupił kilkanaście lat temu na aukcji Andy'ego Brauera. Właściciel umieścił na stronie zdjęcie certyfikatu, które ma potwierdzać autentyczność ubrania.

Przeczytaj także

Model kurtki "Rust in Peace" został wykonany wyłącznie dla członków załogi Megadeth. Powstało ich łącznie zaledwie 15 sztuk. Kurtkę wyprodukowano w USA, na plecach widnieje żółte logo Megadeth, a  z przodu widzimy wyszytą maskotkę zespołu Vica Rattleheada. Właściciel deklaruje, że ubranie jest używane, jednak pozostaje w bardzo dobry stanie. 

megadeth kurtka
megadeth kurtka2 Fot. reverb.com

Jeśli chcecie zostać posiadaczami tego wyjątkowego przedmiotu, musicie liczyć się z kosztem rzędu niemal 20 tysięcy złotych. Przedmiot został wyceniony przez Sebastiana z Krakowa na dokładnie 19,191.77 zł plus koszt przesyłki.

Zobacz też: David Ellefson z Megadeth opowiedział o chorobie Dave'a Mustaine'a 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.