Policja zrobiła nalot na dom Marilyna Mansona. Szukali dowodów w sprawie o przestępstwa na tle seksualnym

30.11.2021 10:45
Policja zrobiła nalot na dom Marilyna Mansona. Szukali dowodów w sprawie o przestępstwa na tle seksualnym Fot. Andrej Tarfila/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Szeryf policji z Los Angeles przeprowadził nalot na dom Marilyna Mansona. Do sytuacji doszło 29 listopada 2021 roku.

Policja zrobiła nalot na dom Marilyna Mansona

TMZ poinformowało, że detektywi z Los Angeles otrzymali pozwolenie na przeprowadzenie nalotu w sprawie ciągnącej się sprawy dot. przestępstw natury seksualnej, których podobno Manson miał się dopuścić. Ten został oskarżony o nadużycia i przemoc przez przynajmniej 15 kobiet - wśród nich znalazły się m.in. Evan Rachel Wood i Esme Bianco.

Polecamy

Rzecznik prasowy biura szeryfa z Los Angeles potwierdził w rozmowie z Rolling Stone, że Manson faktycznie był celem nalotu - rzecznik powiedział, że "detektywi mieli pozwolenie na przeszukanie rzeczy należących do Mansona". Detektywi zabrali ze sobą dyski twarde i inne cyfrowe nośniki danych.

Jakiś czas temu prawnik Mansona, Howard King, wyjaśnił, że muzyk "kategorycznie zaprzecza wszelkim oskarżeniom dotyczącym nadużyć seksualnych i stosowaniu przemocy przeciwko komukolwiek". Manson sam nazwał te oskarżenia "niezwykle krzywdzącym zniekształceniem prawdy", a całość ma być jego zdaniem "skoordynowanym atakiem". 

Polecamy

Na razie Manson, ani jego reprezentanci nie skomentowali nalotu na dom muzyka.

Niedawno muzyk został nominowany do nagrody Grammy za album roku jako współtwórca nowego krążka Kanyego Westa o tytule "Donda". Pojawił się również z Justinem Bieberem na koncercie/mszy rapera.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.