Powstała kolejna parodia hitu Dawida Podsiadły. Tym razem to "Weź nie pal"

Joanna Chojnacka
08.05.2019 17:36
Weź nie pal|undefined Fot. kadr z wideo

Na kanale Franky Producent na YouTubie pojawiła się nowa wersja "Nie ma fal" Dawida Podsiadły. Parodia namawia do rzucenia palenia.

Utwory Dawida Podsiadły jak widać świetnie nadają się do parodiowania. Całkiem niedawno w sieci pojawił się "Małomiasteczkowy Cover Ciążowy" w wykonaniu autorki kanału mama lama na YouTubie. Również piosenka "Nie ma fal" doczekała się nowej wersji traktującej o pewnej wegetariańskiej potrawie. Youtuberzy z kanału Na pełnej zaproponowali swoim widzom parodię "Falafel" nawiązującą do twórczości Dawida. Tym razem ten sam utwór na warsztat wziął Franky Producent.

Przeczytaj także

Parodia Dawida Podsiadły "Weź nie pal"

Youtuber przerobił tekst Dawida Podsiadły na apel do wszystkich palaczy tytoniu. Podmiot liryczny opowiada o złych skutkach palenia papierosów oraz deklaruje, że sam usilnie stara się wyjść z nałogu. 

Twórca kanału ma na swoim koncie także inne parodie znanych muzyków. Mężczyzna przerobił już na swój styl utwory Elvisa Presleya, Eda Sheerana czy też Mieczysława Fogga.

Zobacz też: >>Fanka narysowała klip do utworu Dawida Podsiadły "Nie Kłami"<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.