Prince wydał nowy singiel i teledysk [WIDEO]

26.07.2019 12:33
Prince Fot. . kadr z wideo YouTube: Prince - Holly Rock (Official Music Video)

Muzyka Prince'a wciąż na topie! Do sieci trafił właśnie teledysk do singla artysty "Holly Rock". Jak prezentuje się klip? 

25 lipca 2019 roku do sieci trafiło wideo z teledyskiem do utworu Prince'a "Holly Rock". Utwór był drugim singlem z najnowszego krążka artysty, "Originals", który został wydany już po śmierci muzyka. Album ukazał się w dniu urodzin muzyka, 7 czerwca 2019 roku. 

Teledysk do nowego singla Prince'a "Holly Rock" 

Prince napisał ten utwór przy współpracy z wokalistką, Sheilą Escovedo. Utwór oddaje funkowy klimat rodem z lat 80.. Artysta nagrał "Holly Rock" w studio nagraniowym Sunset Sound Studio w Los Angeles w kwietniu 1985 roku. To właśnie wtedy artysta zarejestrował też "Kiss", który okazał się ogromnym hitem. 

Przeczytaj także

Wideo jest opatrzone opisem: 

"Holly Rock" zostało nagrane na potrzeby ścieżki dźwiękowej do filmu z 1985 roku "Krush Groove". Prince upierał się, żeby przyznać zasługi za wyprodukowanie i napisanie utworu Sheili E., chociaż wspólnie stworzyli ten utwór. Wówczas utwór nie okazał się hitem. W końcu elektryzująca, ponad sześciominutowa wersja, okazała się ulubieńcem fanów [...].

"Originals" to nie pierwsze pośmiertne wydawnictwo Prince'a. We wrześniu 2018 roku, przy współpracy spadkobierców muzyka ukazał się krążek z niepublikowanymi dotąd nagraniami "Piano & A Microphone 1983". Na krążku znajduje się 35 minut nagrań artysty. 

Zobacz także: Uczestnik wykonał utwór Prince'a w "Mam Talent"

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.