Pytanie o polski zespół za 75 tysięcy złotych w Milionerach. Uczestnik źle odpowiedział

29.10.2021 13:59
Milionerzy Fot. Bartosz KRUPA/East News

Sprawdźcie, czy znalibyście dobrą odpowiedź na muzyczne pytanie w Milionerach!

Kto nie chciałby zdobyć milion złotych? Nic zatem dziwnego, że teleturniej "Milionerzy" cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. W programie padają pytania w bardzo różnych kategoriach i nie brakuje zagadnień związanych z muzyką. W jednym z ostatnich odcinków pojawiło się pytanie dotyczące polskiego zespołu i niestety uczestnik nie znał dobrej odpowiedzi.

Polecamy

Milionerzy: Pytanie o polski zespół za 75 tysięcy złotych. Uczestnik źle odpowiedział

Uczestnik teleturnieju "Milionerzy" chcąc wygrać 75 tysięcy złotych musiał odpowiedzieć na pytanie związane z krakowskim zespołem Świetliki, który gra alternatywnego rocka i poezję śpiewaną. Pytanie dotyczyło piosenki nagranej razem z Bogusławem Lindą z 2005 roku. Znalibyście odpowiedź na to pytanie?

Pytanie sprawiło trudność uczestnikowi, który postanowił skorzystać z koła ratunkowego i wykonać telefon do przyjaciela. To jednak nie pomogło i uczestnik błędnie wybrał odpowiedź A). Utwór Świetlików nazywa się "Filandia" i  pojawił się na płycie "Las Putas Melancolicas".

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.