Pytanie o znanego rockmana w teleturnieju Milionerzy. A czy Ty wygrałbyś 10 tysięcy złotych?

Aleksandra Degórska
27.03.2018 17:20
Teleturniej Milionerzy|undefined Fot. East News

Dla fanów rocka takie pytanie wydaje się bardzo proste. Sprawdźcie, o co zapytano jedną z uczestniczek konkursu.

Nawet jeśli nie oglądasz telewizji to i tak wiesz mniej więcej o co chodzi w teleturnieju Milionerzy. Słynny program prowadzony przez Huberta Urbańskiego cieszy się sporą popularnością - w końcu kto nie chciałby wygrać trochę pieniędzy.

Spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli prawidłowo odpowie na 12 pytań. W odcinku 26 marca 2018 Magdalena Rybicka z Warszawy trafiła na muzyczne pytanie warte 10 000 złotych.

Pytanie brzmiało następująco:

Wirtuozem którego z tych instrumentów jest Carlos Santana?

  • Trąbka
  • Flet poprzeczny
  • Gitara
  • Wibrafon

Kobieta odpowiedziała prawidłowo i dzięki temu wygrała 10 000 złotych. Niektórzy widzowie zarzucają twórcom programu, że tworzą łatwe pytanie - patrząc na podpowiedzi związane z pytaniem o Santanę każdy fan rocka na pewno szyderczo się uśmiechnął.

Rockmani w teleturniejach

Zresztą nie jest to pierwszy raz, gdy w popularnym teleturnieju padło pytanie związane z rockmanem. W Kole Fortuny uczestnicy musieli zmierzyć się z hasłem złożonym z 4 słów z kategorii muzyka. Zamiast Phila Collinsa jeden z uczestników podał odpowiedź - Paul Rollins.

Santana na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Dziewiąta edycja imprezy odbędzie się w dniach 14-16 czerwca 2018 w Oświęcimiu zobaczymy Carlosa Santanę, a ze sceny stadionu oświęcimskiego MOSiR-u popłyną dźwięki „Smooth”, „Samba Pa Ti”, „Maria Maria” czy „Corazon Espinado”. Ogłoszono takie gwiazdy, jak Alvaro Soler, Blue Cafe oraz Vera Jonas Experiment. Kolejnym headlinerem, który pojawi się w Oświęcimiu jest grupa Europe.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.