Queen i Adam Lambert zapowiedzieli nowy dokument "The Show Must Go On"

Aleksandra Degórska
26.02.2019 11:22
Queen i Adam Lambert|undefined Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Historia współpracy Queen z Adamem Lambertem zostanie pokazana w specjalnym dokumencie, który będzie mieć swoją premierę w kwietniu 2019.

Tuż po tym, jak Queen wraz z Adamem Lambertem wystąpili na gali wręczenia Oscarów, ogłoszono, że już niebawem pojawi się dokument "The Show Must Go On: The Queen + Adam Lambert Story", za którego produkcję jest odpowiedzialny Jim Beach oraz Simon Lupton. Dokument Miracle Productions pojawi się na kanale ABC 29 kwietnia 2019, czyli tuż przed tym, jak muzycy ruszą w letnią trasę koncertową po USA.

Queen i Adam Lambert zapowiedzieli nowy dokument "The Show Must Go On"

W filmie zobaczymy historię współpracy Queen z Adamem Lambertem, która rozpoczęła się w 2009 roku, gdy panowie wystąpili po raz pierwszy w talent show "American Idol" wykonując utwór "We Are The Champions". Publice bardzo spodobał się ten występ i tak narodził się pomysł, by Queen zaczął występować właśnie z Lambertem. Od tamtej pory artyści zagrali wiele koncertów i cały ten proces będzie pokazany w nadchodzącym dokumencie.

Przeczytaj także

Na widzów czekają wywiady z Brianem Mayem, Rogerem Taylorem, jak również Adamem Lambertem oraz jego rodzicami. Nie zabraknie też wypowiedzi sędziów z "American Idol", Rami Maleka, który zagrał Freddiego w filmie "Bohemian Rhapsody" czy Taylora Hawkinsa z Foo Figthers, który jest wielkim fanem Queen. Na razie nie wiadomo, czy dokument pojawi się również w Polsce.

Sukces filmu "Bohemian Rhapsody"

Produkcja o Queen pobiła wszelkie możliwe rekordy - nie dość, że film odniósł komercyjny sukces, to również ma już na swoim koncie wiele nagród - 2 Złote Globy, jak również 2 nagrody BAFTA, oraz 4 Oscary.

Zobacz także: >> "Bohemian Rhapsody" po raz trzeci w historii wrócił na listę Billboardu <<

Siłą rzeczy fani zastanawiają się, czy jest szansa na powstanie kontynuacji "Bohemian Rhapsody"? Jednak to się raczej nie stanie, bowiem w filmie skondensowano 15 lat kariery zespołu w niecałe 2 godziny. Natomiast nadchodzący film skupiałby się na ostatnich 6 latach grupy. Wówczas posypałaby się cała synteza pierwszej części, której dokonano dzięki wielu modyfikacjom historycznym i skrótom myślowym twórców.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.