Rammstein z koncertowym „Ich Tu Dir Weh”

Robert Skowronski
27.08.2015 08:14
Rammstein z koncertowym „Ich Tu Dir Weh” Fot. kadr z wideo

Niemcy wyruszają na zdobycie Ameryki. Ich bronią jest utwór „Ich Tu Dir Weh”. Posłuchajcie jak Rammstein atakuje dźwiękami swojej muzyki z koncertowego DVD.

Zapis występu grupy w Madison Square Garden ukaże się 25 września 2015 roku i opatrzony zostanie tytułem „Rammstein In Amerika”. Mieliśmy już okazję zobaczyć jak kapela wypadła przed publicznością z Nowego Jorku w kawałku „Rammlied”.

Wraz ze zbliżającą się premierą wydawnictwa grupa udostępniła zapis wykonania innego utworu - „Ich Tu Dir Weh”:

Na „Rammstein In Amerika” znajdzie się 18 numerów, które zostały nagrane za pomocą 14 kamer. Występ odbył się 12 listopada 2010 roku i był to powrót Rammstein do Ameryki po 10 latach nieobecności tam. Koncert wyprzedał się w natychmiastowym tempie i zgromadził 18 tys. słuchaczy. „Rammstein In Amerika” zostanie wydane jako podwójne DVD i Blu-ray, będzie także opatrzone przestrzennym dźwiękiem 5.1.

Dodatkiem do całości będzie 20-minutowy film w reżyserii Paula Landersa o tworzeniu 6. studyjnej płyty kapeli „Liebe Ist Für Alle Da” oraz dwugodzinny film dokumentalny w reżyserii Hannesa Rossachera ujawniający archiwalne, niepublikowane materiały dotyczące zespołu. Przypominamy okładkę wydawnictwa i spis utworów:

rammsteininamerika

Tracklista:

 1. Rammlied
 2. B********
 3. Waidmanns Heil
 4. Keine Lust
 5. Weisses Fleisch
 6. Feuer Frei!
 7. Wiener Blut
 8. Frühling In Paris
 9. Ich Tu Dir Weh
 10. Du Riechst So Gut
 11. Benzin
 12. Links 2 3 4
 13. Du Hast
 14. Pussy
 15. Sonne
 16. Haifisch
 17. Ich Will
 18. Engel

Jak Wam się podoba koncertowe wykonanie „Ich Tu Dir Weh”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.