Rob Zombie wyda album o satanistycznych orgiach?

Magda Słomka
12.01.2016 10:12
|north Fot. materiały prasowe

Krążek zatytułowany „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser” ukaże się 29 kwietnia 2016 roku. Zobaczcie zapowiedź płyty!

Rob Zombie zarejestrował swój 6. studyjny krążek przy współpracy z gitarzystą Johnem 5, basistą Piggym D i perkusistą Gingerem Fishem. Album został wyprodukowany przez Chrisa „Zeussa” Harrisa.

Wokalista nie ukrywa radości płynącej z wydania płyty o nietuzinkowym tytule.

Ten album to najlepsza rzecz, jaką zrobiłem do tej pory. Nie możemy doczekać się aż podzielimy się nią z wami. Naprawdę. To najbardziej popie*dolona rzecz, jaką zrobiliśmy.

Sprawdźcie, jak wygląda zapowiedź wydawnictwa.

Muzyk nie miał w ostatnim roku zbyt wiele czasu. Rob Zombie od miesięcy jest zajęty kręceniem filmów - między innymi biografii komika Groucho Marxa i horrorem „31”.

Mimo że krążek zatytułowany „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser” został nagrany i zmiksowany pod koniec stycznia 2015, ujrzy światło dzienne dopiero ponad rok później. Mimo sporego opóźnienia, Rob Zombie utrzymuje, że ten album jest wart czekania...

Spędziliśmy naprawdę sporo czasu na składaniu tego potwora do kupy. Album wychodzi 29 kwietnia 2016, ale wydarzy się jeszcze wiele w związku z przygotowaniami do premiery. Obczajcie więc pre-order, zaangażujcie się w dyskusję i wracajcie tu regularnie po więcej informacji! Ta suka porusza się szybko i jest to pociąg, którego nie chcecie przegapić.

Aby rzeczywiście go nie przegapić, możecie przedpremierowo zakupić płytę na tej stronie internetowej.

To nie wszystko. Muzyk ma dla fanów w zanadrzu jeszcze jedną niespodziankę...

Tym razem nie wydam po prostu płyty jak wszyscy inni. Oprócz gadżetów związanych z nowym krążkiem daję Wam możliwość wystąpienia w filmie „The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser”! Tak, w FILMIE! Zakochałem się w tej płycie tak bardzo, że zrobię jeszcze film. Och, jeśli jeszcze nie wierzycie w to, jak bardzo popie*dolony jest ten album, spójrzcie na tracklistę. Jest dziwna.

Tracklista:

 1. The Last Of The Demons Defeated
 2. Satanic Cyanide! The Killer Rocks On!
 3. The Life And Times Of A Teenage Rock God
 4. Well, Everybody's Fucking In A U.F.O.
 5. A Hearse Overturns With The Coffin Bursting Open
 6. The Hideous Exhibitions Of A Dedicated Gore Whore
 7. Medication For The Melancholy
 8. In The Age Of The Consecrated Vampire We All Get High
 9. Super-Doom-Hex-Gloom Part One
 10. In The Bone Pile
 11. Get Your Boots On! That's The End Of Rock And Roll
 12. Wurdalak

Czekacie na nową płytę Roba Zombie?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.