Robert Fripp i Toyah Willcox ogłosili trasę koncertową. Będą grać swoje słynne covery

29.06.2022 16:21
Robert Fripp i Toyah Willcox ogłosili trasę koncertową. Będą grać swoje słynne covery Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Tych muzyków chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Robert Fripp i Toyah Willcox postanowili ogłosić trasę koncertową, w ramach której będą wykonywać swoje słynne covery.

Ta para podbiła internet w bardzo szybkim tempie i chyba muzycy sami się nie spodziewali, że tak potoczą się ich losy z kanałem "Sunday Lunch" na YT. W 2020 Robert Fripp z King Crimson wraz z żoną Toyah Willcox postanowili nagrać covery w domowym zaciszu. Podeszli do tematu z przymrużeniem oka i ich nieidealne covery w dziwnych przebraniach stały się bardzo popularne. Nic zatem dziwnego, że para cały czas nagrywa kolejne covery i ogłosiła nawet trasę koncertową.

Polecamy

Robert Fripp i Toyah Willcox ogłosili trasę koncertową. Będą grać swoje słynne covery

Toyah Willcox podzieliła się dobrą wiadomością ze swoimi fanami poprzez Twittera. Para wybierze się ze swoim materiałem powstałym w ramach "Sunday Lunch" w trasę koncertową, która ma odbyć się w 2023 roku. Informacje na temat dokładnych dat, lokalizacji i biletów mają pojawić się niebawem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą wyglądać te koncerty i czy Toyah nadal będzie pojawiać się w bardzo wymyślnych strojach, które wiele odsłaniają.

Polecamy

Muzycy cały cas serwują nam kolejne covery i ostatnie nagranie udostępnili 26 czerwca. Tym razem para nagrała swoją interpretację utworu "All My Life" Foo Fighters, który pochodzi z albumu "One By One" z 2002 roku. Na nagraniu widzimy Willcox pokrytą farbą i złotą folią...

Zapewne tego coveru nie zabraknie na nadchodzących koncertach.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.