Robert Fripp i Toyah Willcox ogłosili trasę koncertową. Będą grać swoje słynne covery

29.06.2022 16:21
Robert Fripp i Toyah Willcox ogłosili trasę koncertową. Będą grać swoje słynne covery Fot. B4859 / Avalon/Photoshot/East News

Tych muzyków chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Robert Fripp i Toyah Willcox postanowili ogłosić trasę koncertową, w ramach której będą wykonywać swoje słynne covery.

Ta para podbiła internet w bardzo szybkim tempie i chyba muzycy sami się nie spodziewali, że tak potoczą się ich losy z kanałem "Sunday Lunch" na YT. W 2020 Robert Fripp z King Crimson wraz z żoną Toyah Willcox postanowili nagrać covery w domowym zaciszu. Podeszli do tematu z przymrużeniem oka i ich nieidealne covery w dziwnych przebraniach stały się bardzo popularne. Nic zatem dziwnego, że para cały czas nagrywa kolejne covery i ogłosiła nawet trasę koncertową.

Polecamy

Robert Fripp i Toyah Willcox ogłosili trasę koncertową. Będą grać swoje słynne covery

Toyah Willcox podzieliła się dobrą wiadomością ze swoimi fanami poprzez Twittera. Para wybierze się ze swoim materiałem powstałym w ramach "Sunday Lunch" w trasę koncertową, która ma odbyć się w 2023 roku. Informacje na temat dokładnych dat, lokalizacji i biletów mają pojawić się niebawem. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak będą wyglądać te koncerty i czy Toyah nadal będzie pojawiać się w bardzo wymyślnych strojach, które wiele odsłaniają.

Polecamy

Muzycy cały cas serwują nam kolejne covery i ostatnie nagranie udostępnili 26 czerwca. Tym razem para nagrała swoją interpretację utworu "All My Life" Foo Fighters, który pochodzi z albumu "One By One" z 2002 roku. Na nagraniu widzimy Willcox pokrytą farbą i złotą folią...

Zapewne tego coveru nie zabraknie na nadchodzących koncertach.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.