Robert Janowski udawał Stinga w talent show. Widzowie są oburzeni jego przegraną [WIDEO]

04.10.2021 14:21
Robert Janowski w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo Fot. Pawel Wodzynski/East News

Robert Janowski jako Sting zachwycił jurorów oraz widzów programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Uczestnicy talent show przyznali mu jednak mało punktów, przez co przegrał w odcinku.

Robert Janowski jest jednym z uczestników najnowszego sezonu talent show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i zdecydowanym faworytem. Ma już na swoim koncie zwycięstwo w jednym odcinku, a jego ostatni występ sprawił, że jurorzy bili mu brawa na stojąco. Mimo tego, został pokonany przez inną uczestniczkę, co spotkało się z niezadowoleniem wielu widzów. 

Polecamy

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 15: Robert Janowski udawał Stinga w talent show [WIDEO]

W najnowszym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Robert Janowski, znany chociażby z programu "Jaka to melodia" zaśpiewał utwór Stinga "Desert Rose". Janowski świetnie podrobił głos wokalisty The Police i zachwycił publiczność oraz jurorów. Na scenie towarzyszył mu Michał Rudaś, który również wywarł niesamowite wrażenie na widzach. Ich występ odbił się szerokim echem w sieci i pod nagraniem można znaleźć wiele przychylnych komentarzy.

Polecamy

Mimo tego, że jurorom bardzo spodobał się ten cover, a Michał Wiśniewski stwierdził, że to "występ wieczoru", Robert Janowski nie wygrał w tym odcinku. Głosy uczestników programu sprawiły, że ostatecznie wygrała Katarzyna Łaska, która udawała Pink. Widzowie są niezadowoleni z takiego wyniku konkursu i niektórzy nawet twierdzą, że uczestnicy przyznali mało punktów Janowskiemu z powodu zazdrości:

Bardzo szkoda, że w tej edycji uczestników zżera zazdrość i punkty są przyznawane po "koleżeńsku" za występy, które były fatalne.

Posłuchajcie, jak brzmi zwycięski występ Katarzyny Łaski. 

ff

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.