Robert Lewandowski jak Metallica. Piłkarz zaśpiewał „Wehikuł czasu” Dżemu na weselu

Maciej Koprowicz
17.07.2018 11:27
Robert Lewandowski jak Metallica. Piłkarz zaśpiewał „Wehikuł czasu” Dżemu na weselu Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER/EAST NEWS, kadr z wideo

Zastanawialiście się, co robią polscy piłkarze po mundialu? Robert Lewandowski postanowił przez chwilę poczuć się jak gwiazda rocka.

Tegoroczne mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji skończyły się dla reprezentacji Polski już po dwóch tygodniach, więc nasi piłkarze mieli dużo czasu na wypoczynek przed kolejnym sezonem. Przerwa między rozgrywkami to dobra okazja, by odpocząć od presji kibiców i mediów i się wyluzować.

A jak wiadomo, najlepiej wyluzować się przy muzyce. Kapitan naszej reprezentacji, Robert Lewandowski 14 lipca 2018 był gościem na weselu córki znanej aktorki, Anny Korcz, także o imieniu Anna.

Robert Lewandowski śpiewa Dżem

Piłkarz Bayernu Monachium pokazał, że naprawdę umie się bawić – w trakcie wesela, kiedy zabrzmiał „Wehikuł czasu” Dżemu, chwycił mikrofon i zaśpiewał wielki przebój zespołu Ryszarda Riedla.

Wideo ze śpiewającym Robertem stało się hitem Instagrama. Zobaczcie sami:

„Wehikuł czasu” Dżemu w wykonaniu Metalliki

Tym samym kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski poszedł w ślady Metalliki. Robert Trujillo i Kirk Hammett podczas koncertu zespołu w TAURON Arenie Kraków 28 kwietnia 2018 również wykonali „Wehikuł czasu”. Trujillo zaśpiewał nawet partię Ryśka Riedla po polsku!

Polska na mistrzostwach świata 2018

Polscy piłkarze nie będą dobrze wspominać piłkarskiego mundialu w Rosji. Przegrali dwa swoje pierwsze mecze, z Senegalem (1:2) i Kolumbią (0:3), przez co stracili szansę na awans do fazy pucharowej. W „meczu o honor” wygrali z Japonią 1:0, ale i tak byli bardzo krytykowani za grę i brak sportowego zaangażowania. Po mistrzostwach z kadrą pożegnał się selekcjoner Adam Nawałka, którego zastąpił Jerzy Brzęczek.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.