Rockowi artyści grają koncerty online. Gdzie obejrzycie transmisje występów?

16.03.2020 11:59
Koncerty online w czasach kwarantanny|north Fot. shutterstock.com

W czasach epidemii koronawirusa, życie kulturalne przenosi się do sieci. Sprawdźcie, którzy artyści będą transmitować swoje koncerty w internecie.

W związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa, polski rząd postanowił odwołać wszystkie imprezy masowe, jak również zamknięte są kina oraz teatry. Na 2 tygodnie zamknięto szkoły, przedszkola, odwołano również zajęcia na uczelniach wyższych. Ci, którzy mogą sobie na to pozwolić, pracują zdalnie. Większość osób nie wychodzi z domu, żeby nie zarazić się koronawirusem.

Co robić w domu, gdy nie można wyjść na zewnątrz? Można zająć się wiosennymi porządkami, przeczytać zaległe książki czy obejrzeć ulubiony serial. Życie kulturalne przeniosło się do internetu - muzycy wpadli na pomysł, by transmitować koncerty online. 

Koncerty online w czasie epidemii koronawirusa - Gdzie oglądać?

Jeżeli nudzicie się w domu i chcielibyście posłuchać dobrej muzyki na żywo, to koncerty transmitowane online są dla Was. Sprawdźcie, jakich artystów będziecie mogli obejrzeć w sieci. 

Koncert onlina - Nagrobki

Polski zespół Nagrobki transmituje swój koncert 16 marca 2020 o godzinie 12:00 na YouTubie.

Zobacz także: Ogromne straty branży muzycznej z powodu koronawirusa. Znamy statystyki 

Koncert online - Yungblud

Brytyjski piosenkarz musiał odwołać swoją trasę i postanowił zagrać specjalny koncert, który będzie transmitowany 16 marca 2020 o 15:00 na jego kanale na YouTube.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Koncert online - B-2

Białoruski zespół rockowy B-2 odwołał marcowe koncerty m.in. w Pradze czy Tallinie. Kapela postanowiła wynagrodzić to swoim fanom i zapowiedziała koncert na żywo transmitowany w sieci 20 marca 2020.

 Koncert online - Łydka Grubasa

21 marca 2020 o godzinie 20:00 koncert online zagra również Łydka Grubasa. Występ potrwa do 22:00.

Koncert online - Percival Schuttenbach

21 marca 2020 o godzinie 19:00 oraz o północy zespół zagra pełnowymiarowe folkowe koncerty na żywo wprost ze studia grupy. Występy obejrzycie na YT Percival Schuttenbach.

 

Koncert online - Kadavar

Zespół Kadavar ogłosił stream koncertu 21 marca 2020 o godzinie 20:30 na Facebooku.

Zobacz także: Queen pomaga w walce z koronawirusem. Przy tej piosence najczęściej myjemy ręce 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.