Rodzina Osbourne'ów wróci na ekrany? Córka Ozzy'ego ma dobre wieści dla fanów

15.11.2019 15:01
Rodzina Osbourne'ów|undefined Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

W programie People TV, Kelly Osbourne po raz kolejny została zapytana o powrót Rodziny Osbourne'ów. Program ponownie zagości w naszych telewizorach?

Rodzina Osbourne'ów to amerykański program telewizyjny nadawany w latach 2002-2005 za pośrednictwem muzycznej stacji MTV. Reality show przedstawiało codzienne życie Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny. Widzowie mogli zobaczyć jak żona Księcia Ciemności próbuje łączyć obowiązki matki, żony oraz menadżera swojego męża, jak z popularnością ojca radzą sobie dzieci Osbourne'a czy jak Sharon walczy z rakiem. Pierwszy sezon programu uznano za najpopularniejszą serię w historii MTV.

Rodzina Osbourneów wróci na ekrany telewizorów?

W programie PeopleTV córka Ozzy'ego, Kelly Osbourne po raz kolejny odpowiedziała na pytanie o możliwość powrotu Rodziny Osbourne'ów na ekrany telewizorów. Okazuje się, że fani serii nie muszą tracić nadziei.

Nie żartuję, miej więcej co trzy miesiące ktoś oferuje nam powrót do kręcenia reality show o naszym życiu. My wciąż odmawiamy. Temat cały czas krąży. W tej chwili na stole leży kolejna propozycja i myślę, że jesteśmy, jak do tej pory, najbliżej zaakceptowania jej warunków. Ale czy to się stanie? Nie wiem.

Dziennikarz zapytał Kelly, dlaczego jej bliscy nie zdecydowali się jeszcze na ponowne zaproszenie kamer do swojego domu. Córka Ozzy'ego odpowiedziała:

Pojawili się w naszym życiu nowi ludzie, o których musimy myśleć. Mój brat ma troje dzieci. Zastanawiamy się, czy chcemy postawić je przed faktem dokonanym i umieścić programie, tak jak nas nasi rodzice, czy może jednak wolelibyśmy, żeby podjęli decyzję sami.

Przeczytaj także

Ozzy Osbourne wydał pierwszy singiel od 9 lat

Ozzy Osbourne po 9 latach opublikował swój nowy solowy numer. Utwór "Under The Graveyard" zapowiada płytę artysty, która zostanie wydana w styczniu 2020. Materiał powstał dzięki współpracy z Post Malonem. Książę Ciemności pojawił się gościnnie na płycie rapera, który zainspirował go do tworzenia. Ponadto pomoc przy albumie Ozzy'ego zadeklarował producent Post Malone'a, który ponoć rzeczywiście współpracował z wieloletnim liderem Black Sabbath przy tworzeniu jego najnowszego materiału.

Zobacz też: Ozzy Osbourne zdradził, kto jest jego ulubionym solowym gitarzystą 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.