Roman Kostrzewski o premierach, nowościach i... trupach

Magda Słomka
06.10.2015 14:12
Roman Kostrzewski o premierach, nowościach i... trupach Fot. foro: Antyradio.pl

Wokalista grupy Kat & Roman Kostrzewski odwiedził Antyradio.pl, by opowiedzieć o reedycji płyty „666”. Dowiedzieliśmy się nieco o planowanych albumach i roli artysty w pewnym filmie...

Kat & Roman Kostrzewski postanowili ponownie nagrać album „666” po prawie 30 latach od wydania pierwotnej wersji wydawnictwa. W związku z promocją płyty wokalista przybliżył zamysł powstania nowych „Szóstek”, które ukazały się na rynku 11 września 2015 roku.

Mimo zarzutów fanów mówiących o tym, że grupa nie ma już pomysłu na nowy materiał i woli „odgrzewać kotlety”, sytuacja ma się zgoła inaczej. Roman Kostrzewski zdradził, że podczas jesiennej trasy koncertowej, która rozpoczyna się w październiku 2015 roku, publiczność usłyszy premierowe utwory kapeli.

Roman Kostrzewski nie próżnuje i aktualnie pracuje także nad następcą solowej „Wody” z 2007 roku... Muzyk zdradził, że być może w przeciągu pół roku udostępni próbkę premierowego autorskiego materiału „na zachętę” dla fanów...

Myślicie, że to wszystko czym w ostatnim czasie zajmował się Kostrzewski? Okazuje się, że żadne wyzwanie nie jest mu obce... Roman wystąpił w teaserze do filmu „Moja wina”. W założeniu ma to być „czarna komedia”, a wokalista wciela się w niej w rolę... patologa, który sprawdza przyczynę zgonu.

Kiedy możemy spodziewać się nowego krążka grupy Kat & Roman Kostrzewski i solowej płyty wokalisty, co sprawia mu największą trudność przy tworzeniu autorskiego materiału i jak to jest być patologiem? Tego wszystkiego, a nawet i więcej dowiecie się z drugiej części wywiadu Antyradio.pl z Romanem Kostrzewskim!

Sprawdźcie, gdzie będziecie mogli usłyszeć premierowe utwory Kata & Romana Kostrzewskiego!

Jak zmienił się Kościół na przestrzeni ostatnich 30 lat według Romana Kostrzewskiego? O tym dowiecie się już wkrótce oglądając trzecią część wywiadu z muzykiem na stronie Antyradio.pl!

Magda Słomka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.