Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent". Wokalistka zachwyciła coverem Kate Bush: "Ona już wygrała" [WIDEO]

14.09.2022 10:21
Sara James w amerykańskim Mam Talent Fot. Rex Features/East News

Zobaczcie, jak w finale "America's Got Talent" poradziła sobie młodziutka Sara James. Czy uda jej się wygrać program?

Sara James podbija USA. Pierwszy występ polskiej wokalistki w amerykańskim show okazał się tak dobry, że został nagrodzony Złotym Przyciskiem przez uznanego za najsurowszego z jurorów, Simona Cowella, a swoją aprobatę wyraziła poprzez media społecznościowe nawet sama Billie Eilish.  W Półfinałowym show Sara James wykonała cover Eltona Johna i udany występ zapewnił jej udział w finale amerykańskiego "Mam Talent". Zobaczcie, jak młodziutka wokalistka poradziła sobie w kolejnym odcinku show. 

Polecamy

Sara James w finale amerykańskiego "Mam Talent". Wokalistka zachwyciła coverem Kate Bush: "Ona już wygrała" [WIDEO]

14-latka wcześniej wygrała 4. edycję The Voice Kids oraz zajęła 2. miejsce na Eurowizji dla Dzieci. Teraz ma szansę na zwycięstwo w amerykańskiej edycji "Mam Talent". W finale młodziutka wokalistka wykonała utwór "Running up to that Hill" Kate Bush, który został ostatnio spopularyzowany przez serial "Stranger Things". Posłuchajcie, jak klasyk zinterpretowała Sara James:

Publiczność w studiu oraz jurorzy bili brawa na stojąco. Również internautom bardzo spodobał się występ Sary, a pod nagraniem pojawiły się komentarze w stylu:

Ta dziewczyna już wygrała. Jest piękna i śpiewa jak anioł. Będziemy ją sporo oglądać w przyszłości. 

Sara - to była wielka chwila! Wielki wykon wielkiej piosenki!

Zwycięzcę programu "America's Got Talent" poznamy w nocy z 14 na 15 września 2022. Trzymamy kciuki za młodziutką Sarę, której występ w finale oczarował wielu widzów.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.