Scorpions udostępnił miłosną piosenką "Shining Of Your Soul". Jak brzmi nowy utwór?

18.02.2022 12:17
Scorpions Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Oto kolejny utwór zapowiadający nadchodzący album grupy Scorpions. Jak brzmi singiel "Shining Of Your Soul"?

Grupa Scoprions przedstawiła kolejny singiel z nadchodzącej płyty "Rock Believer", której premiera wyznaczona została na 25 lutego 2022 roku. "Shining Of Your Soul" to utwór o jednej z największych tajemnic naszego emocjonalnego świata i jeden z niewielu miłosnych numerów na albumie.

Polecamy

Scorpions udostępnił miłosną piosenką "Shining Of Your Soul". Jak brzmi nowy utwór?

"Shining Of Your Soul" opowiada o wielkim uczuciu, któremu poświęconych jest większość piosenek zarówno w rocku, popie, jak i muzyce elektronicznej. Francuzi mówią na to amour fou. Chodzi o to zapierające dech uczucie, o - jak to ujął Klaus Meine - ten moment, kiedy ktoś wchodzi do pomieszczenia i nagle wszystko inne blaknie. Kiedy atmosfera nagle się zmienia, a człowieka otula przyjemna poświata. Ten błysk duszy (shining of a soul).

Fani wcześniej mieli okazje poznać single „Peacemaker”, „Seventh Sun” oraz tytułowy "Rock Believer". To również hasło przewodnie trasy, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas. Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków. Na trasie grupę supportować będzie Wolfgang Van Halen, syn Eddiego Van Halena, ze swoim zespołem Mammoth WVH.

Polecamy

Scorpions sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków, w tym legendarny "Wind of Change" - jeden z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, a przede wszystkim utwór, będący synonimem jednego z najważniejszych momentów w historii.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.