„Seven Nation Army” w staromodnym wydaniu

Magda Słomka
17.08.2015 13:21
„Seven Nation Army” w staromodnym wydaniu Fot. kadr z wideo

Czy słysząc głośny, rockowy kawałek zastanawiacie się, jak brzmiałby, gdyby jego autor urodził się 100 lat temu? Pora sprawdzić to z utworem The White Stripes!

Panie w obcisłych sukniach z długimi falowanymi włosami wiją się przed mikrofonem i wydobywają z siebie zmysłowe niskie dźwięki. „Dziś tylko skrzeczenie, wycie i darcie japy” – powiedziałaby babcia.

Co jednak, jeśli wrócić myślami, do lat 20. i 30. XX wieku i przypomnieć sobie jak to było w Nowym Orleanie czy Chicago. Oczywiście za pomocą filmów i encyklopedii...

Połączenie dwóch odbiegających od siebie światów – nowoczesnego i staromodnego, dało nam przeróbkę hitu The White Stripes w wersji vintage.

Posłuchajcie nietypowego wykonania „Seven Nation Army”!

Za oryginalny cover odpowiedzialny jest Postmodern Jukebox, czyli projekt muzyczny pod przewodnictwem Scotta Bradlee. Po raz kolejny muzycy wystąpili z Haley Reinhart i bardzo dobrze, bo „Seven Nation Army” to kolejny rockowy kawałek po „Creep” zespołu Radiohead, przerobiony na starodawną wersję.

Jesteście pod wrażeniem tego coveru?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.