Skromny pogrzeb Andy'ego Fletchera. Na uroczystości pojawili się tylko najbliżsi [ZDJĘCIE]

22.06.2022 10:51
Andy Fletcher Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Jedna z osób zaproszonych na pogrzeb muzyka Depeche Mode podzieliła się zdjęciem z uroczystości. 

26 maja 2022 w wieku 60 lat zmarł Andy Fletcher, jeden z założycieli Depeche Mode. Zagraniczne media donoszą, że muzyk został pochowany 20 czerwca 2022 i na pogrzebie pojawiły się jedynie najbliższe osoby. W sieci pojawiło się zdjęcie ze skromnej uroczystości.

Polecamy

Skromny pogrzeb Andy'ego Fletchera. Na uroczystości pojawili się tylko najbliżsi [ZDJĘCIE]

Pogrzeb Andy'ego Fletchera odbył się 20 czerwca w Londynie, o czym najpierw poinformował fanpage "Ultra Depeche Mode" na Facebooku. Jedną z zaproszonych osób była aktorka Patsy Ketsit, która podzieliła się zdjęciami z uroczystości. Fletchera pożegnała rodzina oraz przyjaciele w małym kościele. Brytyjska aktorka napisała pod zdjęciem;

To była piękna celebracja życia Andy'ego Fletchera. Mamy złamane serca i Grainne Fletcher, jesteś najbardziej niesamowitą i piękną kobietą. Wasze piękne dzieci, Megan i Joe pokazują, jak ty i Fletch jesteście niesamowici. Kocham was bardzo mocno.

Po pogrzebie odbyło się spotkanie dla rodziny i przyjaciół utrzymane w irlandzkim stylu. Prawdopodobnie na pogrzebie i spotkaniu byli obecni członkowie Depeche Mode, ale przedstawiciel zespołu na razie tego nie potwierdził. Jak na razie również nie podano oficjalnej przyczyny śmierci Andy'ego Fletchera ani miejsca, gdzie został pochowany.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.