Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators w nowym składzie

24.06.2019 11:15
Slash Myles Kennedy The Conspirators|undefined Fot. . kadr z wideo

Podczas europejskiej trasy Slasha razem z Mylesem Kennedym i The Conspirators zabraknie jednego członka zespołu. Co będzie powodem jego nieobecności? 

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators to projekt, który powstał po wydaniu solowego albumu gitarzysty. W skład formacji wchodzi Slash, Myles Kennedy, Todd Kerns, Frank Sidoris i Brent Fitz. Grupa ma na swoim koncie trzy albumy: "Apocalyptic Love", "World On Fire" i "Living The Dream". Okazuje się, że podczas europejskiej trasy zabraknie jednego członka ekipy. 

Slash feat. Myles Kennedy and The Conspirators ze zmienionym składem

Okazuje się, że podczas części koncertów zabraknie gitarzysty, Franka Sidorisa. Muzyk musiał udać się do domu, do swojej żony, która musi poddać się chemioterapii. Na miejsce Franka wejdzie Cory Churko. Na Instagramie gitarzysty pojawiło się oświadczenie: 

Dzisiaj odbył się mój ostatni koncert podczas europejskiej trasy. Wracam do USA, żeby być z moją żoną @alexandriafinley, która przejdzie pierwszą chemioterapię. Nasz dobry przyjaciel @corychurko zastąpi mnie do końca trasy po Europie i nie wiem jak mu dziękować. Wrócę z powrotem na koncerty w USA i Kanadzie, do zobaczenia! #smkc

Przeczytaj także

Basista, Todd Kerns, skomentował zaistniałą sytuację: 

Już tęsknie za @franksidoris, który wraca do domu aż do trasy LivingTheDream2019Tour po USA i Kanadzie, żeby pomóc swojej żonie @AlexandriaFinly w walce z rakiem [...]

Wszystkie koncerty odbywają się w ramach promocji najnowszego albumu "Living The Dream". Na jesień planowany jest także powrót Guns N' Roses. Zespół postanowił wydłużyć trasę "Not In This Lifetime". W tym samym czasie Myles Kennedy wyruszy na trasę z Alter Bridge. Grupa planuje wstąpić również do warszawskiego klubu Progresja, a koncert odbędzie się 23 listopada 2019 roku.

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.