Slash i Duff McKagan zagrali AC/DC

Mateusz Boronczyk
17.09.2015 11:33
Slash i Duff McKagan zagrali AC/DC Fot. twitter / SlashNews1

W czasie gdy fani czekają na powrót oryginalnego składu Guns N’ Roses, dwóch dawnych członków wystąpiło razem na scenie i wykonało „Highway to Hell”. Posłuchajcie jak zagrali.

Slash i Duff zagrali razem z okazji charytatywnego koncertu w szkole podstawowej Wonderland Avenue School w Los Angeles. Oprócz nich, na scenie wystąpili gitarzysta Dave Kushner znany z Velvet Revolver, wokalista Apocalyptiki Franky Perez oraz amerykański komik i perkusista Bill Burr.

Zobaczcie jak grupa wykonała klasyk AC/DC „Highway to Hell”.

Oprócz kawałka, kwintet wykonał dwa utwory z repertuaru Guns N’ Roses: „It’s So Easy” i „Paradise City”. Fan klub gitarzysty Slash News na swoim twitterze pokazał kilka zdjęć z koncertu.

Natomiast aktor Matt Nolan opublikował na swoim oficjalnym koncie krótkie wideo z występu.

Wspólny występ muzyków może być kolejnym krokiem do powrotu starego składu Guns N’ Roses.
Jak na razie wszystko jest na dobrej drodze. Podczas gdy Slash pogodził się z Axlem Rosem, w zespole zwolniło się kilka wakatów. Ze składu oficjalnie odeszli gitarzyści Ron Bumblefoot i Dj Ashba.

To jednak nie wszystko. We wrześniu 2015 roku basista zespołu Tommy Stinson przyznał, że nie do końca jest pewien co się dzieje obecnie w kapeli. Muzyk powiedział, że praktycznie, bez żadnych umów czy oficjalnych oświadczeń cały skład rozstał się z Axlem po koncercie w Las Vegas, który odbył się 7 czerwca 2014 roku.

Jednocześnie Stinson przyznaje, że chciałby zobaczyć Guns N’ Roses w oryginalnym składzie.

Mam nadzieję, że ponownie się zejdą. Gdy wraca się do tego samego punktu, z którego się zaczynało, zawsze czeka jakaś nagroda.

Jak Wam się podoba nowe wykonanie „Highway to Hell”?

Mateusz Boronczyk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.