Slash robi przerwę od Guns N' Roses. Co jest tego powodem?

10.11.2019 13:44
Slash|undefined Fot. . Slash Interview/ Sweetwater/YouTube

Guns N' Roses ogłosił przerwę. Kapela zakończyła właśnie trasę koncertową "Not In This Lifetime...".

Jak podaje Alternative Nation, Slash udzielił wywiadu, w którym przyznał, że kapela ma obecnie przerwę. W pierwszym momencie fani byli zasmuceni. Czyżby koledzy znowu się pokłócili? Okazało się, że ta rozłąka wcale nie musi oznaczać czegoś złego. Co zatem było jej powodem?

Slash robi przerwę od Guns N' Roses. Co jest tego powodem?

Ci, którzy są fanami kapeli wiedzą, że ostatnim wydawnictwem grupy był album "The Spaghetti Incident?" wydany w 1993 roku. Później każdy z członków zespołu poszedł w swoją stronę, a Slash i Axl byli na siebie śmiertelnie obrażeni. Wszystko jednak zmieniło się w 2016 roku, kiedy Guns N' Roses ogłosił wielki powrót. Pojawiło się zatem pytanie, kiedy muzycy wydadzą nową płytę? 

Przeczytaj także

Skupienie się na nagrywaniu albumu jest powodem przerwy Guns N' Roses. Slash przyznaje, że ta rozłąka potrwa zaledwie kilka miesięcy. W tym czasie kapela będzie kończyć płytę, na którą czekają praktycznie wszyscy. Kiedy krążek ujrzy światło dzienne? Tego narazie nie wiemy. Miejmy nadzieję, że album ukaże się już niebawem. 

Zobacz także: Guns N' Roses zagrał "Dead Horse" pierwszy raz od 26 lat [WIDEO]

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.